Marcpol SA / M&L Delikatesy Sp.J

Opinie o Marcpol SA / M&L Delikatesy Sp.J

wioli

Bardzo proszę zareagować na to co się dzieje w sklepie Markpol w Kutnie. To jak się zachowuje kierownik na plakietce przeczytałam imię Remigiusz to skandal. Jak można tak traktować ludzi ten pan to cham . Dziwię się ze jeszcze nikt nie wniósł oskarżenia o mobing, ale zachęcałam Panie, które tam pracują i jeśli się to nie zmieni podam to do gazety i nagłośnię. Udało mi się nagrać parę wyzwisk. Bardzo proszę o reakcję Agata Zwara

Zostaw opinię o Marcpol SA / M&L Delikatesy Sp.J - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcpol SA / M&L Delikatesy Sp.J