Inter Activ

Kraków

Opinie o Inter Activ

it

chyba już się pogubiłem wchodzę tu szukać pomocy ale skoro są tu komentarze z zeszłego roku to chyba się przeliczyłem ale powiedzcie mi czy to firma która specjalizuje się tworzeniem stron ww szukam ofert ale chyba mylę firmy

vicky

Dwa lata temupracowalam w hotelu z tej firmy,nie wyplacili mi za jeden dzien twierdzac,ze nie zaplacil im hotel victoria.po 2 latach sie obudzili i pisza ,ze mam dzwonic do jakiej firmy Belastingdienst. Niestety odzywa sie sekretarka w jez.tylko holenderskim.Mam do odbioru 70 euro ,jak to uzyskac nie wiem bo od roku mieszkam w UK

Zostaw opinię o Inter Activ - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Activ