Opinie o La Strada w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy La Strada. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w La Strada o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Strada w Tarnowskie Góry

Brak szacunku do pracowników...

Sylwia

Dokładnie, wciąż to samo, nic się nie zmienia od paru lat.

Jeremi

Trzeba być przede wszystkim dobrym i solidnym pracownikiem żeby zauważyć jak dobra jest firma dla pracowników

Yzx
@Jeremi

Hehe.. dobry dowcip, jak widać po goworku każdy jeden był złym pracownikiem haha... Pozdrawiam znudzone jak widać kierownictwo i Panią (usunięte przez administratora):))

Sylwia
@Yzx

Przecież żaden Jeremi tam nie pracował... To ustawka. Sprzedawcami są panie, nie panowie:)

ana

ktos moze jeszcze sie wypowiedziec o tej firmie w Chorzowie ?

była pracownica1

Nie polecam!

kasia

w Katowicach jest spoko ponoć

Chorzów
@ana

Rowniez nie polecam,pani menager to wstrętna kłamczucha :)

@Chorzów

Mimo wszystko na forum powinniśmy wypowiadać się o innych osobach z nieco większym szacunkiem. Nie ukrywam, iż pilnie poszukuję informacji o firmie La Strada - w szczególności interesują mnie tamtejsze warunki płacowe. Wiesz może, jak mniej więcej kształtują się tam zarobki?

Chorzów
@Edyta

O pieniądze trzeba się prosić a szczególnie o śmieszną premię którą obiecują a ciężko ją poźniej zobaczyć. Wybacz ale wyraziłam się najdelikatniej.

@Chorzów

Teraz faktycznie wyraziłeś się dosyć delikatnie. Szkoda w takim razie, że w La Strada cały czas trzeba się dopominać o premie. A jak to w ogóle jest z formami współpracy, jakie tam oferują? Czy każdy pracownik jest tam zatrudniony w oparciu o umowę o pracę?

Pati
@Chorzów

Zgadzam się, nie polecam!!!!

Klara
@Pati

Ja również premii się nie doprosiłam ????

Jak się pracuje z ludźmi z La Strada?

Zuza

Poniżej jest wystarczająco dużo opinii, żeby wyciągnąć wnioski...Miłej lektury ale proszę czytać ze zrozumieniem:)

Sprzedawca

Szybkie omówienie obowiązków , jeszcze szybsze przejście do stawek ,znaczne ich zawyżenie.. Później zostajesz na dzień próbny (za który nie zapłacą ,aby się sprawdzić).

Czy jesteś dyspozycyjna i czy możesz pracować również w innych salonach.

logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Work

Gowork sam wymyśla te bzdury i oczernia przedsiębiorców Moje sugestie dla La Strada: pomijać paszkwile gowirk Lubię atmosferę w La Strada za: opinie klientów

Ilona
@Work

GoWork nikogo nie oczernia, strona pozwala wypowiedzieć się na temat danej firmy , opinie pochodzą od pracowników, Szczęśliwego Nowego Roku mimo iż Widać że coś jest nie tak skoro Pani zaczyna go od agresji i ubliżeń.

Małgorzata
@Work

opinie klientów są o pracownikach i ich podejściu do obsługi. A tutaj pisze się o PRACODAWCACH i ICH podejściu do pracowników.

nicky
@Małgorzata

dokładnie więc opinie klientów nie określają w żaden sposób atmosfery w firmie.. tylko pracownik może to wiedzieć a nie żaden klient i jego opinia..

@Małgorzata

Taaaaa.... znaczy 99% pracodawców nie powinno nimi być. Gowork ma swoje booty, podjudzaczy itd... Byle więcej chaskich komentarzy o firmie ... wtedy wysyłają propozycję nie do odrzucenia... płacisz tyle a tyle i możesz moderować swoje opinie... Sugerując się opiniami na tym portalu w zasadzie nie masz gdzie podjąć pracy w tym kraju... bo chyba nie ma firmy szkalowanej przez ten portal

@Małgorzata

Jakie to dziwne że od miesięcy nic się nie działo na profilu a tu nagle taki ruch... czyżby pracodawca zakończył współpracę z gowork??? Kasa się skończyła?

Agnieszka
@Work

Opinie klientów? Rozmawiałam z biurem La Strada z Tarnowskich Górach jako klient właśnie.Zamknęli sklep w Krakowie i kazali mi wsiąść w auto i przyjechać z jedną parą butów do reklamacji do... Tarnowskich Gór. Jeżeli tak się tam traktuje klienta to co dopiero muszą wyprawiać z pracownikami?

Agnieszka
@Work

Ja jestem klientką i nie polecam. Kupić łatwo, ale reklamacji w życiu nie uznają. Zostałam z parą wadliwych butów i wyrzuconą w błoto kasą, a zapłaciłam 250 zł.

***

pierwsza zasada marketingu mowi o tym,ze twoj pracownik jeast twoim potencialnym klientem . ja juz nigdy nie wejde nawet do la strady i wszyscy moi znajomi zrobia to samo. przyjdzie tak dzien , ze nasza szanowna szefowa bedzie musiala zdlac swoje 15cm szpile i sama stac na sklepie i wciskac buty

@***

już stoi i wciska buty sama, bo nie ma kto u niej pracować. Podkreśla, że "kocha to robić". Dobre sobie:):):) Zwykła pozerka.

Zuza

zgadzam się, mała na krzywych nogach:):):)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w La Strada?

hhe

Tam kazdy może sie zatrudnic bo w sumie nie wiadomo kogo szukają..takie maja wymagania z kosmosu!! ..tak często się zmienia personel :/ W życiu bym tam nie wróciła!!! za żadne pieniądze! tam musisz wciskac klientkom buty doslownie! nawet jak powie że tylko goląda to trtzeba proponować itd...mało tego jak wchodzi klient do sklepu trzeba OD RAZU od progu podejść i spytać czy w czymś pomóc! no kurde ledwo czlowiek wejdzie do sklepu i już taki atak?? ja tego osobiście nie nawidzę! szefowa to by własną matkę sprzedała hahahah :D bo uważa ze wszystko możan sprzedać tylko trzeba odpowiednio podejść do klienta. Ze mna by jej się to nie udało heehh

Ltpa
@hhe

Dokladnie!! W samo sedno!!

hania inna

a ja niestety panią marzenką nie jestem zachwycona , nie polecam tego sklepu ,pani nie wie co to znaczy być dobrym handlowcem i sprzedawcą , to dobry sprzedawca sprawia, że wraca się znowu, ja już tam nie wrócę ......

Aga

Odradzam stanowczo. Od ponad 8 lat ciągle szukają pracowników. Pewnie odrazu otrzymam odpowiedź że pracownikom się nie chce, nie doceniają tego co mają itp itd. Ale chyba jednak jest coś na rzeczy jak ciągle borykają się z brakiem chętnych dziewczyn do pracy. Wypłaty nie w terminie. Umowy z kruczkami. Przekraczające limity godzinowe w pracy.

Ryszard
@Aga

Co w takim razie jest Twoim zdaniem przyczyną tego ciągłego poszukiwania pracowników? Może to świadczy o rozwoju firmy? Jak długie były opóźnienia w wypłatach i o jakich kruczkach w umowach mówisz? Jeśli to co piszesz jest prawdą, to nie świadczy to najlepiej o pracodawcy. Opisz proszę te kwestie ze szczegółami, jestem ciekaw co więcej możesz powiedzieć na ten temat.

Edyta

Generalnie jest bardzo ok. Moje doswiadcznie jak narazie: -przychodzisz dostajesz materialy do szkolenia wiec dostajesz szkolenie na poczatek i materialy sa pod reka co i jak sprzedawac -mozna wyrobic niezle premie zwlaszcza w sezonie, premie sa rozne za rozna sprzedaz i produkty -dla mnie najwazniejsze jest spokojne miejsce, pracowalam kiedys w innym sklepie z butami wielkiej sieciowki na C i (usunięte przez administratora) menadzerow bylo dla mnie nie do przejscia, darcie sie za wszystko, nieplatne nadgodziny plus fakt ze buty z C i C i C sa takiej jakosci ze zawsze byla afera z reklamacjami, ludzie co stoja przy ladzie po 6 osob i cala zlosc zwala sie zawsze na pracownika, natomiast w lastrada przezylam przez kilka miesiecy tylko kilka reklamacji bez afer bo uznane -w porownaniu z lpp i CiCiC w ktorych pracowalam to spokoj i generalnie bez presji plus nie przerzucasz kartonow i ciuchow po godzinach tylko rozmawiasz z klientem w czasie pracy wiec poziom pracy bez porownania wyzszy -nie pracujesz w niedziele, a w sobote jest krocej wiec za to nastepny plus Moje sugestie dla La Strada: nie ma Lubię atmosferę w La Strada za: brak presji i stresu, dobre szkolenie, brak opryskliwych klientow niezadowolonych z jakosci, brak meczacej pracy po godzinach

mika

byłam na rozmowie/dniu próbnym około tygodnia temu totalny absurd...zero zaangażowania nowym pracownikiem , dziewczyny jakieś poddenerwowane traktowały mnie jak intruza, miałam ochotę po prostu stamtąd wyjść. te komenty to chyba raczej prawda;/;/

Anka
@mika

Totalny absurd to Twoje podejście do pracy... I stwierdzenie po pięciu minutach że to za ciężka praca... Dzień próbny czyli te 2-3 godziny jest po to, żebyś mogła zobaczyć czy ta praca Ci się podoba czy nie... Nikt Cię do niczego nie zmusza... Więc przestań opowiadać że "dziewczyny jakieś poddenerwowane traktowały mnie jak intruza" bo się kompromitujesz.

karolina
@Anka

He he... przecież to z daleka śmierdzi ustawką... Co Pani mika może powiedzieć o firmie po godzinie lub 2 spędzonych w sklepie... Też przerabiałam "dzień próbny"... żadnych nacisków, wszyscy bardzo mili... możesz zaznajomić się jak będzie wyglądać twoja praca... I sama podejmujesz decyzję... Nikt absolutnie nie ma do Ciebie pretensji jak powiesz że jednak nie jest to praca dla Ciebie... Wię Pani miko - tak jak napisała Anka - kompromitujesz się takimi wpisami.

Iwona

@kasia, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie Twój komentarz zawiera mało informacji o pracy w La Strada. Opisz jakie masz doświadczenia z tą firmą. Jak oceniasz atmosferę pracy oraz warunki zatrudnienia?

Iwona

@Były pracownik, zapewniam Cię, że nawet jeśli komentarz jest negatywny, ale zgodny z regulaminem to nie jest usuwany - zostaje na forum. @Anka, jeśli jesteś pracownikiem w La Strada to zachęcam Cię do wypowiedzi na temat pracy w tym miejscu. Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia i atmosferze pracy panującej w tej firmie?

Anita

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 24 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie La Strada?

karma

bo reguralnie usuwają nic się nie zmieniło..osz..ust..wo

Martyna

Dla mnie jest logiczne, że jak człowiek ma dzień próbny to przecież ktoś musi mi tłumaczy i pomagać więc żaden ze mnie pracownik!!

Iwona

@XXXrozumiem, że przekonałaś się, że dla Ciebie nie była to odpowiednia praca. Co sprawia, że jest to obciążająca praca? A jakie były Twoje pierwsze wrażenia z pracy w La Strada? Mogłabyś również powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna do pracy w firmie?

XXX

Mi zapłacili... uczciwie powiedziałam że nie dam rady stać przez 8 godzin... Byłam cały dzień, ze mną była inna osoba która po 2 godzinach zrezygnowała i jej nie zapłacili... ale to chyba normalne. Więc trochę przesadzasz. Nie chce tutaj nikogo bronić ale byłam na próbie w niejednej firmie to na dzień dobry byłam od sprzątania i mycia toalet... i nie dostałam nic. Tutaj przynajmniej pozwalają Ci zapoznać się z rzeczywistą pracą jaką będziesz wykonywać.

Iwona

@Patrycjaco wpływa na Twoją opinię? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.

były pacownik
@Iwona

Ja również nie polecam, a na tym forum nie da się niestety swobodnie opisać.

Zostaw merytoryczną opinię o La Strada - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w La Strada?

Zobacz opinie na temat firmy La Strada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Strada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Strada?

Kandydaci do pracy w La Strada napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Strada