Sokołów S.A. Sklep Stokrotka Lu Polska

Jarosław

Opinie o Sokołów S.A. Sklep Stokrotka Lu Polska

rena
użytkownik zarejestrowany

W stokrotkach na pewno poszukują wielu pracowników. Nawet ja osobiście widziałam kilka dni temu ogłoszenie w jednej z placówek na warszawskim Bródnie - poszukują sprzedawcy. Więcej info można dowiedzieć się tylko na miejscu, ale chyba nie mają tam jakoś źle :)

niema

Pan kierownik (usunięte przez administratora). to osoba godna pożałowania zwykła świnia nie zasługująca na to żeby prowadzić nawet bude z hot-dogami. Traktuje ludzi jak śmieci a sam nim jest szkoda gadac.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Sokołów S.A. Sklep Stokrotka Lu Polska! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Sokołów S.A. Sklep Stokrotka Lu Polska - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów S.A. Sklep Stokrotka Lu Polska