CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI

Szczecin

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI

kuuba

w zasadzie ta szkoła w Szczecinie oferuje chyba najtańsze kursy językowe, wiec na pewno opłaca się do nich isc pod tym wzgledem, ale nie wiem jak wygląda edukacja u nich, chyba mają teraz jakieś nowe profile klasowe z tego co wiem? Ale to do wrzesnia pewnie ruszą.

bezrobotny

Co to jest ten SOP? We wrzesniu 2014 dostalem namiary na darmowy kurs jezyka niemieckiego ale tam nikt nie odbiera a strona www, nie istnieje. Urzad Pracy wysyla na kurs do firmy , ktora nie istnieje jak sie dowiaduje w urzedzie miasta. Czy ktos cos wie? Czemu urzad miasta nie m a w swojej ofercie szkolen.jezykowych? No ale pani w okienku byla mila. Niech pani tam sprobuje. sama.

byly pracownik

Witam. Pan Prezes,Piotr Dabrowski jest w obecnej chwili w Norwegii, to co wiem. Niech pani zadzwonii do pani Anii z sekretaiatu . Ostatniej sekretarki pod numer 569 z koncowka . Ona wie wiecej. Firma faktycznie byla ok, chociaz konkurencja robi bardzo zla opinie .

byly pracownik

Witam. Pan Prezes,(usunięte przez administratora) jest w obecnej chwili w Norwegii, to co wiem. Niech pani zadzwonii do pani Anii z sekretaiatu . Ostatniej sekretarki pod numer 569 z koncowka . Ona wie wiecej. Firma faktycznie byla ok, chociaz konkurencja robi bardzo zla opinie .

Majka nowoczynska.

Witam. Poszukuje kontaktu z wlascicielem CE SOP. Potrzebuje zaswiadczenia o ukonczeniu kursu. Osrodek prowadzil mlody, zdolny czlowiek. Szkoda ze firma przez niego prowadzona upadla przez chore Panstwo. Kursy byly bardzo tanie, mam nadzieje ze cos prowadzi w naszym kraju.

Zostaw opinię o CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM EDUKACYJNE SOP PIOTR DĄBROWSKI