Centrum Wellness

Poznań

Opinie o Centrum Wellness

bożena
użytkownik zarejestrowany

ale to jest miejsce na opinie o pracy w Centrum Wellness w Poznaniu @lala, coś Ci się pomyliło , oferta zamieszczona poniżej została dodana tu przypadkowo

Kulka

Aaaa... czyli takie Amway? Podziękuję.

Poszukująca pracy

Witam, Chciałbym poinformować wszystkich, którzy otrzymali zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy do Poznańskiego Centrum Wellness, iż juz na pierwszym spotkaniu od każdego zainteresowanego żąda się wpłaty kwoty około 30zł za wzięcie udziału w następnym spotkaniu informacyjnym, na którym to dopiero maja być przedstawione konkretne warunki płacowe wraz z informacją na temat umowy jaką firma oferuje.

Zostaw opinię o Centrum Wellness - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wellness