Ośrodek Wczasowy Chemar 2

Łeba

Ośrodek Wczasowy Chemar 2

Opinie o Ośrodek Wczasowy Chemar 2

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiktoria

@Maria, dziękuję za Twoją opinię. Piszesz z perspektywy klienta, a ja szukam opinii od pracowników Ośrodka Wczasowego Chemar 2. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy u tego pracodawcy? Chodzi mi o warunki zatrudnienia. Czy w związku z obecnie trwającym sezonem wakacyjnym są poszukiwani pracownicy, a jeśli tak, to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Maria.

Właśnie wróciliśmy z Chemar 2. Było super, blisko morza, animacje i rozrywki dla dzieci, gril, siłownia i place zabaw. Pokoje różne od pokomunistycznych do ładnych. Jedzenie super, HB szwedzki stół. Śniadania bardzo smaczne i duży wybór, obiadokolacja też, rewelacyjne 2 lub 3 zupy do wyboru, drugie dania szwedzki stół i zawsze coś słodkiego chyba sami pieką. Przydała by się jeszcze kawka do tego ciasta po obiadku. Obsługa i recepcja b.pomocna i miła. Zdzierstwo w mieście, piwko nawet 9zł. Komunikacja to meleksy zawyżające ceny, wyjazd na wydmy , wstęp do parku płatny i od bramki 5,5km z buta lub znowu meleks 15zł/osoba w jedną stronę, w obie 30zł. Całe miasto to strefa płatnego parkowania, mandaty albo bilet co najmniej 3zł/godz. Ale i tak warto tam pojechać.

Wiktoria

@Gosia, obecnie twa sezon letni. Czy są przyjmowani nowi pracownicy do obsługi gości? Na jakie stanowiska jest największy nabór? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane? Zlecenie, czy na czas określony? Czy za dobrą pracę przewidziane są premie uznaniowe? Poleciłabyś tą pracę osobom, które na okres letni poszukują zatrudnienia?

Wiktoria

Szukam informacji o Ośrodku Wczasowym Chemar 2. Czy są obecnie poszukiwani pracownicy do obsługi gości lub na recepcje? Może obecny pracownik firmy mógłby dodać solidną opinię o tym pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia proponuje firma i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Dawno nikt nie wypowiadał się na ten temat. Zachęcam Was do dodawania swoich opinii o pracodawcy.

Gosia
@Wiktoria 13.07.2018 17:17

bardzo duzo roboty, najgorzej jak przyjeżdża cała grupa. Atmosfera nie powala, ale to tylko praca.

Klara

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

uczciwy

Administrator usuwa wszystkie uczciwe opinie odnosnie chemara a sam wpisuje pozytywy. w tym osrodku jest tylko jeden człowiek normalny.PAN LESZEK DĄBROWSKI

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Ośrodek Wczasowy Chemar 2 jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Iga

Czy ośrodek normalnie funkcjonuje?

Piwosz

Piłem piwo pod chemarem.

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Ośrodek Wczasowy Chemar 2, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

anonymous

Ośrodek Wczasowy Chemar 2 Łebie jest super obsługa bardzo miła. Złożyłem już rezerwacje i przedpłatę na 2018r. "do zobaczenia w lipcu " Danuta i Marian.

anonymous

Gutek

Ośrodek Wczasowy Chemar 2 ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy to jest powód, że przestaliście pisać?

dużo wpisów z opiniami jest usuwanych

dużo wpisów z opiniami jest usuwanych przez administratora... niestety..... taki jest regulamin, że pracodawca może wnioskować o usunięcie wpisu

grazynka
@dużo wpisów z opiniami jest usuwanych 24.07.2017 12:08

a to szkoda bo goscie by dowiedzieli sie duzo wiecej na temat tego osirotka i by sie zastanowili czy korzystac a chentni do pracy czy sie tam zatrudnic

Black

Pokoje z wilgocią odradzam porażka , śmierdzą łóżka

CHEMAR2 w ŁEBIE – FAKTY

CHEMAR2 w ŁEBIE – FAKTY CHEMAR2 w Łebie – FAKTY o atmosferze Negatywizm szefostwa, złe traktowanie ludzi powoduje złą atmosferę w pracy. Duża rotacja pracowników nie dziwi, nie do przyjęcia są dla większości pracowników warunki poniżej godności ludzkiej zarówno w relacjach, godzinach pracy, wyżywieniu, wynagrodzeniu….

Ksiezniczka
@CHEMAR2 w ŁEBIE – FAKTY 08.07.2017 23:52

A gdzie warszawiak? Jego kuchnia była najlepsza. Zupełnie inny smak.

jeśli planujecie rozstać się z Chemar2

jeśli planujecie rozstać się z Chemar2 to zróbcie to po otrzymaniu wynagrodzenia, bo jeśli wcześniej poinformujecie że tylko np. do końca miesiąca pracować tu będziecie, to jest ryzyko że nie otrzymacie wypłaty albo tyle co kot napłakał... i to po długim płaczu osoby która rezygnuje.....

mz
@jeśli planujecie rozstać się z Chemar2 27.06.2017 12:22

to prawda

cxz

Ciekawi mnie jednak to czy jest szansa u nich znaleźć zatrudnienie? Oferta pracy na programistę jest całkiem dobra, skoro ejst opieka medyczna, szkolenia, wyjazdy zagraniczne i wyjazdy angielskiego to pewnie jest szansa na wypłaty terminowe. Dziękuje.

Ksiezniczka

A co z kucharzem z tym z Warszawy. Podobno pijak, i go wyrzucili ale zawsze było jedzenie super, bo ten w tym roku stara się ale to nie jest już to.

Nick
@Ksiezniczka 20.08.2016 13:28

Nie był pijak,tylkoztego co zauwazyłam pił piwo po pracy i nie wyrzucili go tylko sam nie chciał przyjechać , a dlaczego to już nie wiem. Wiem to od jednego z pracowników stałych.

Martyna

pracuję w Chemar2 jest naprawdę w porządku - nie mogę narzekać - szefostwo ok, konkretne obowiązki - czasami są cięższe dni przy przyjazdach grup i zapierdziel ogromny ale ogólnie jestem zadwowolona

kinga
@Martyna 07.07.2016 18:30

ale wypisujesz brednje az cie szkoda a wrocilas w tym jak bylo tak super

monia

Pracowałam w CHEMARZE jakieś 13 lat temu. Na dobrą sprawę był to okres kiedy przedsiebiorca z Łodzi wykupił ten osrodek. Chyba był to jego drugi sezon. Szef ( starszy facet) sam nie wiedział czego chciał. Pracowałam na recepcji. Pracowałyśmy po kilkanaście godzin - stwierdził że mamy pracowac po 8. Ułożyłyśmy soebie dyżury po 8 godzin, pracowałyśmy po kilkanacie. Bo ta co miała popołudniową zmianę, musiała przyjśc na recepcję by ta z rannej zmiany mogła iśc na obiad. A ta z rannej zmiany organizowała dzieciakom (był to okres przed sezonem - okres zielonej szkoły i majówki) a to ognisko, dyskotekę itp. więc w pracy było sie od rana do wieczora. Nawet jak szłam na popołudniowa zmianę i chciałam od rana wyjsc na miasto na zakupy niezbędnych rzeczy to jak tylko szef był na recepcji, to nie było bata by wyjść - zawsze jakąś robotę wymyślił. Doszło do tego że usłyszałam, że skoro szef nam płaci, daje dach nad głową, i wyżywienie to jesteśmy jego niewolnikami !! A ja mu odpowiedziałam wtedy, że z historii nigdy dobra nie byłam ale z tego co mi wiadomo czasy niewolnictwa skończyły się kilka wieków temu. odwróciłam sie na pięcie. Tego samego dnia zrezygnowałam z tej niewolniczej pracy. Słyszałam że z młodszym szefem lepiej można było sie dogadac.... ( to chyba zieć tego starszego ) Jednym słowem , niewolnicze traktowanie pracownika. ale po opiniach widzę, że od tamtego czasu niewiele się zmieniło.....

sroka
@monia 10.06.2016 23:31

njc sie nie zmienilo

Adam Król

Ja również przyjeżdżam na wczasy do Chemara zawsze w lipcu na tydzień. Na następny tydzień zmieniamy zawsze obiekt i co roku jeździmy gdzie indziej. Moim zdaniem Chemar2 to prawdziwa perełka jeżeli chodzi o wypoczynek nad polskim morzem. Genialnie zarządzany obiekt, czuć rękę i kontrolę nad wszystkim, pracownicy wyszkoleni,wszędzie czysto, schludnie, smacznie, kompetentnie, wszyscy uśmiechnięci - taka prawdziwie sympatyczna atmosfera. Ceny bardzo korzystne Polecam A.K

MICHAŁ88

WCZASY W CHEMARZE BYŁY NAPRAWDĘ FAJNE!!!! GORĄCO POZDRAWIAM CAŁĄ OBSŁUGĘ A ZWŁASZCZA PIĘKNE MŁODE KELNERKI :D

wojawoja

Dzień dobry pracuje w OW Chemar2 od paru lat i bardzo sobię chwalę. Zawsze pracuję sezonowo co dla mnie jest wygodne. Bardzo solina rzetelna firma, praca bywa stresująca ale jest dobrze płatna i sympatycznie się pracuje. pozdrawiam

Maja Pszczółka

Chemar jest spoko ale bardzo oblegany ośrodek dzwoniłam i w lipcu juz cieżko o miejsca byłam juz 2 razy i zawsze cała rodzinka zadowolona. Szczerze w Łebie byłam w wielu miejscach kiedys ale Chemar jest naprawde dla nas najlepszym wyborem w tym roku mam zarezerowany pokoj studio na sierpień, co do pracownikow to wszyscy bardzo mili byli wiec nie narzekam

kar123

Do ośrodka jezdziłem jako dziecko kilka razy, teraz jeżdze ze swoimi dziećmi i nie nie wiem jak można na cokolwiek narzekać !!! pozdrawiam wszystkich Chemarowców !!!

alk88888

hej ja pracowałem w Chemarze, nawet fajnie, ale praca w turystyce nie jest łatwa- ciągła dyspozycyjność, duża wiedza, wielozadaniowość. ale po jednym sezonie pracy w Chemarze na pewno nauczyłem się jak LOGICZNIE MYŚLEĆ i ZORGANIZOWAĆ SOBIE PRACE ZEBY BYŁO EFEKTYWNIE< dużo mi dało, szefostwo mnie lubiło, płaca ok, dogadać się można, ale trzeba pracować i dawać dużo z siebie. Szefowa nie lubi nygusów. Pani Ewelina jest spoko, młodziutka ale konkretna i z jajem, najgorsza kierowniczka kuchni- Helka, człowiek co nie ma żadnych argumentów, tylko nie bo nie. Na szczęście jej chyba już nie ma - aczkolwiek prywatnie bardzo miła pani i serdecznie pozdrawiam.

Piotr Gajda

No wlasnie Pani Ewelino prosimy o otwarcie Chemara w innych miesiącach!!!! Jestem totalnie uzależniony od wczasów u Was- czuję się jak w domu i oszczędzam cały rok na te wakacje! Pozdrawiam całą ekipę!!! Piotr Gajda

Piotr Gajda

Marlena

Chemar jest cZgnny tylko latem:(( Szkoda żądamy otwarcia poza sezonem letnim!!!

Zostaw opinię o Ośrodek Wczasowy Chemar 2 - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Wczasowy Chemar 2