TK Maxx

Opinie o TK Maxx

Cyrkowiec

Dziś opowiem wam o cyrku. Chociaż wypadałoby na początku przeprosić za użycie sformułowania cyrku, gdyż z dzieciństwa zapamiętałem je jako miejsca o dość wysokim poziomie organizacji własnej. Ale do rzeczy... 702 „Tikej and Maxx” Bielsko-Biała. Rządzi sobie tam pani SM i prowadzi jak to określa biznes (normalnie bizneswomen :-DDD ) w myśl zasady ze liczy się postawa a nie wiedza. Masowa gloryfikacja pracowników mających rzekomą postawę o znikomym stopniu wiedzy doprowadziło do licznych lawinowych zwolnień, odejść pracowników, które trwa tam od ładnych paru lat. Efekt finalny tak prowadzonego biznesu :D doprowadził do tego że: postawa nie wystarczyła, wiedzy brak i do podstawowego funkcjonowania Tikej and maxx BB potrzebny jest pani SM tymczasowy zaciąg pracowników z innych sklepów. BRAWO !!!! oby tak dalej, ręka w nocniku zanurzona coraz głębiej

witam a co sądzicie o nowym storze w łodzi słyszałam nie najlepsze opinie , że nie da się z nią pracować ludzie niechętnie przychodzą do pracy???

Zostaw opinię o TK Maxx - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TK Maxx