GS Pomotnions

Wrocław

Opinie o GS Pomotnions

[usunięte przez moderatora] mają biuro przy ulicy Sokolniczej. ODRADZAM zatrudnianie się w tym miejscu !!!!! Pieniądze które się należą za podpisane umowy nie zostają wypłacane pod różnymi pretekstami. Samo szkolenie przeprowadzane w tym miejscu polega na tym aby osoba do której zapukamy się NIE ZORIENTOWAŁA, że zostaje przepisana na innego operatora telefonicznego, czy też zmienia dostawcę prądu, ale to w końcu "nic strasznego" jak tego tam nas uczą. Jednym słowem GS PROMOTIONS to jedna wielka ściema i pranie mózgu na codzień ! Z [usunięte przez moderatora] miałem przyjemność (bardzo wątpliwą) współpracować przez 4 miesiące i ZAPEWNIAM, że każdy kolejny miesiąc był gorszy od poprzedniego !

Zostaw opinię o GS Pomotnions - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GS Pomotnions