F.H.U."INKA"

Racibórz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o F.H.U."INKA"

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U."INKA"

anonim

Rzadko się zdaża by jakaś firma zatrudniała takich profesjonalistów . Zostaliśmy tak fachowo obsłużeni , że ze zdziwieniem staliśmy się posiadaczami reklamowanego przez firmę sprzętu . Na początku nie dowierzaliśmy ,jednak po kilku tygodniach okazało się prawdą co ich przedstawiciel mówił - od dzisiaj Wasze życie stało sie lepsze , cieszę się , że mogłem w tym pomóc"

anonim

Pracuję ponad pół , ciekawa atrakcyjna praca,ciągle nowe doswiadczenia,zarobki? - muszę stwierdzic że nawet takich się nie spodziewałem i co najważniejsze terminowo wypłacane.Jak ktoś szuka atrakcyjnej pracy i dobrych zrobków to polecam.

Zostaw opinię o F.H.U."INKA" - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U."INKA"