Przedsiębiorstwo Geologiczne

Kielce

Opinie o Przedsiębiorstwo Geologiczne

Iwona

W ostatnim czasie zostało rozstrzygnięte, kto zajmie miejsce w Przedsiębiorstwie Geologicznym na stanowisku koordynator badań biegłości, ale ciągle poszukają jeszcze osób do pracy na dwóch innych stanowiskach. Są to: KIEROWNIK PRACOWNI BADAŃ MIKROBIOLOGICZNYCH i GEOLOG http://www.pgkielce.pl/kariera/ Oczywiście można liczyć na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Iwona

Pracujesz w Przedsiębiorstwie Geologicznym? Podziel się informacjami na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą liczyć pracownicy?

rajner

Witajcie. Szukam obecnie pracy i w sumie chciałbym się na wszelki wypadek przygotować na spotkanie już w firmie. Powiedzcie - jak wygląda rekrutacja w tym miejscu?

W ostatnim czasie ludzie z firmy myślą tylko o zmianie pracy - ucieczce. Dodatki w postaci zajęć sportowych czy premii to już historia szuka się tylko sposobu jak dać pracownikowi jeszcze mniej. Podwyżki raz na kilka lat po 50zł brutto. Premie obiecuje się na Barbórce i że będą przed Świętami a później się nie wypłaca. Dyrekcja działa bez biznesplanu jedynie myśląca o kolejnych wyjazdach na zagraniczne wycieczki. Atmosfera w firmie bardzo się popsuła, donosicielstwo, pełno kierowników bez doświadczenie zawodowego i wiedzy, awansowanych po kumotersku.

te dodatki to: finansowanie zajęć sportowych, basenu, itp., dodatkowe pieniądze na święta 2 razy w roku, trzeci filar na koszt firmy no i wypłacane są nagrody od rocznego zysku. poza tym ci bardziej ambitni mają finansowane studia podyplomowe. Tyle wiem

jest ok. polecam!

chemiczka

dobry pracodawca. wypłaty zawsze na czas, sporo dodatków do pensji no i atmosfera w pracy całkiem przyjemna.

W firmie panuje dobra atmosfera. Sporo osób zaczyna tu swoją pierwszą pracę po studiach ale przeważnie po roku, dwóch latach odchodzi ze względu na niskie zarobki. Dobra firma na start zawodowy, zdobycie dobrej praktyki i wpisanie do CV ale niestety brak perspektyw finansowych.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Geologiczne - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geologiczne