Inz-bud

Rybnik

Opinie o Inz-bud

Banan

Miałem przyjemność tam pracować zgadzam się z opinią kolegi. Wynagrodzenie opierało się na podstawie legalnej a reszta wynagrodzenia do koperty. Takim czymś powinien się PIP zająć. Nadgodziny zapomni a najlepiej jak byś pracował w soboty,niedziele i święta najlepiej za darmo. WYZSKIWACZE!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!

Dupa

Firma wyziskiwaczy i kombinatorow nie szczyci się dobrą opinią w Rybnickim Urzędzie Miasta. Słynie z kombinacji z materiałami na budowie. Kierownictwo to ludzie, którzy nie mają pojęcia co robią przez ich nie kompetencje czasami daną robotę trzeba wykonać kilka krotnie. Płace lepiej nie gadać zbierania emerytów górniczych co nie mają pojęcia o pracach na drogach a nie mówię o halach. Jest garstka fachowców, którzy nie są w żaden sposób doceniani.

Inz-bud chciałaby zapoznać się twoją opinią na swój temat. Dodaj wpis i pomóż temu pracodawcy dokonać zmian na lepsze.

Zostaw opinię o Inz-bud - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inz-bud