Opinie o Webepartners Sp. z o.o. w Wrocław

Firma WebePartners powstała i od kilku lat działa na rynku brytyjskim. W ramach urchomienia nowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Webepartners Sp. z o.o. w Wrocław

dorka

czy jest możliwość pracy zdalnej? jeżeli tak, to w jakim zakresie?

siala
@Zdzisiek

ja zarabiałam jakieś 3200 zł netto

Mary Nowy wpis

Czy później z junior web deva można awansować, a jeśli tak to po jakim średnio czasie? pokazała mi się oferta z widełkami liczonymi od 6,000 zł do 7,500 zł. piszą przy tym ze to praca od zaraz, więc zastanawia mnie powód tego braku. Jest tu ktoś kto pełnił te funkcje i by mi opisał co i jak? chodzi głównie o to czy jest dużo pracy

dorka

czy jest możliwość pracy zdalnej? jeżeli tak, to w jakim zakresie?

Izabela
@dorka

Dołączam się. Bo ja też szukam info. I jak ktoś odpowie, że faktycznie można zdalnie pracować, to dajcie znać, jakie sprzęt dają/udostępniają do domu? I czy podpisywanie umowy w takim przypadku też jest na odległość podpisywana?

sara09
@Izabela

Można pracować zdalnie, każdy pracownik ma jeden dzień w miesiącu przeznaczony na home office :)

Izabela
@sara09

Jeden dzień w miesiącu? Serio? Można sobie dowolnie ten dzień wybrać, czy firma narzuca, który to ma być dzień?? Dlaczego tylko jeden dzień?

nat65
@Izabela

można wybrać, byle nie był to poniedziałek albo piątek :) takie są zasady po prostu.

????
@nat65

Ok, a co z elastycznymi godzinami? Jak się pracuje zdalnie to jest rygor np. 8-16 czy można bardziej elastycznie zaczynać pracę?

Katy

A na firmowym sprzęcie jak pracuje się zdalnie, to jest tam zamontowana jakaś aplikacja do robienia screenów i sprawdzanie tym samym, co robi pracownik?

luk
@Katy

Zdalnie pracuje się na swoim sprzęcie, nie biurowym :)

Karolka
@luk

Naprawdę? Ale to firma nie ma polityki bezpieczeństwa np. danych w tej sprawie? A to może firma daje jakąś kase za eksploatację swojego sprzętu??

Zdzisiek Nowy wpis

Wolą po prostu dać sowitą wypłatę, zamiast płacić za używanie własnego sprzętu? Jeśli tak, to jakie kwoty wypłat tu funkcjonują? Co łatwiej mi będzie ocenić, jak szybko sobie na zakup mieszkania odłożę.

siala Nowy wpis
@Zdzisiek

ja zarabiałam jakieś 3200 zł netto

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Opiekun Klienta w Webepartners Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Jolanta

A masz może porównanie do innych tego typu firm, jeżeli chodzi o to wynagrodzenie? Jaka jest różnica ? Czy sprawdzanie maili ma jakieś uzasadnienie?

caroline
@Jolanta

wynagrodzenie niskie jak na branże, ale można przyjść bez doświadczenia i po kilku miesiącach szukać lepszej pracy taki był mój pomysł na czas studiów

Ewcia
@caroline

O, to można nauczyć się tu fachu i złapać doświadczenie? A no czy jak popracuje sie tu właśnie kilka miesięcy, to można dostać od nich jakieś referencje? Jakiś dokument polecający czy opisujący zdobyte kompetencje?

Firma Webepartners Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekun/ka programów partnerskich. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
zadowolony pracownik

Super praca na wejście w branżę marketingu :)

David
@zadowolony pracownik

Też tak uważam!

@zadowolony pracownik

Naprawdę, można się czegoś nauczyć? Chętnie poczytam więcej, daj znać jak długo już pracujesz ogólnie. I czy junior zarabia mniej od reszty pracowników?

tomaszpachla5@gmail.com

Witam czy osoby które weryfikują zamówienia mogą oszukać wydawcę.?

A jaka jest, zlecenie czy jakieś B2B? Bo ja nie mogę znaleźć tego ogłoszenia, o którym pytasz. Stawkę podali, jaką mogą zapłacić?

Dama Pik

Mam miłe wspomnienia z mojej pracy w webe. Łatwy dojazd, dobra atmosfera i dużo samodzielności.

@Dama Pik

Dawno tam pracowałaś? Jak masz tak miłe wspomnienia to pewnie i pensja była na dobrym poziomie. Mogłabyś napisać ile zarabiałaś? Widełki wynagrodzenia mi wystarczą :)

dama
@Artur

spodziewałam się większego wynagrodzenia, ale żeby zdobyć doświadczenie i szukać czegoś lepszego to warto

@dama

To super informacja że można zdobyć doświadczenie. Czasem jest to ważniejsze od zarobków szczególnie na początku drogi zawodowej. Jakieś szkolenia też wchodzą w grę?

@Marek

Była możliwość zapisu na wybrane przez siebie szkolenie i firma chętnie oferowała jego finansowanie, więc to jest duży plus

Wiktoria
@Dama Pik

O proszę :) a w jakiej tematyce były te szkolenia ?

@Wiktoria

Mile widziane były szkolenia marketingowe, SEO i Adsów. Była też możliwość wyjazdu na konferencje sprawnego marketingu, tyle pamiętam :)

niedoświadczona
@Dama Pik

Zastanawiam sie nad aplikowaniem na opiekuna programow partnerskich. Możesz przyblizyc, co sie robi na tym stanowisku?

niedoświadczona
@niedoświadczona

czytałam troche o marketingu afiliacyjnym, ale niezbyt orientuje sie w tej branży

Elżbieta
@niedoświadczona

ja bym jeszcze dodała, skąd taka rozpiętość kwot w widełkach na uop - od 4,5 do 8 K ;) Na start konkretnie ile dostaje opiekun?

k.

ponownie - byly pracownik xd

Elżbieta
@k.

Nie rozumiem Twoich komentarzy, wygladają, jakbyś je wpisywał w odpowiedzi nie tym osobom, co chciałeś. Możesz odpowiedzieć jakie są tam zarobki na stanowisku Affiliate Manager? Wiem, że obecnie nie ma ogłoszeń o pracę, ale muszę wiedzieć, czy warto wgl się starać.

@niedoświadczona

Głównym zadaniem opiekuna jest pozyskiwanie nowych reklamodawców, analiza wyników uruchomionych programów i ich rozwijanie

@Elżbieta

Zależy od doświadczenia

misiek

duzo programow, wiec i duzy wybor produktow do polecania.

unfollower
@misiek

podpisuje sie, szeroki wybor programow

Paulina
@unfollower

A jakie programy najbardziej się wam podobają? Co warto wybrać?

wydawca
@Paulina

duży wybór przede wszystkim sklepów kosmetycznych: Bielenda, anwen, skin79 itp

Natalia

Jakiś czas temu widziałam ogłoszenie na stanowisko Affiliate Manager. Jakie dokładnie wymagania trzeba spełniać? Jak z zarobkami? Od czego one zależą?

Magdalena

Może jakaś druga działalność? I czemu niczego nie zarobiłaś przy tamtym linach? ewidencję jakąś z tego masz?

Że co co???
@Magdalena

Zalozylas stronę webepartners??? Być może nie do końca zrozumialas istotę afiliacji. Afiliacja nie polega na wysyłaniu linków. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, bo takie komentarze wprowadzają w błąd innych uzytkownikow.

artdol

miłe zaskoczenie :) webePartners bardzo pomoglo mi w rozkreceniu programu

@artdol

Fajnie, ze byli tak pomocni. Ile płaciłeś za usługę? Są pod tym względem konkurencyjni?

@Artur

Na początku nic, bo pierwszy miesiąc jest za darmo. Korzystałem z ich nowej platformy webeAds, która ma różne pakiety. Ja wybrałem ten za 199 zł

citius
@artdol

Tez sie zastanawiamy nad webeAds. Możesz opowiedziec cos wiecej?

Paulina
@artdol

I jak, warty swojej ceny ten pakiet? Zastanawiam się właśnie który wybrać..

@Paulina

Pakiet za 199 zł jest w zasadzie wystarczający, jednak zastanawiam się nad rozszerzeniem, żeby mieć dostęp do całej puli wydawców.

Ada z webePartners

Studenci, których cyklicznie przyjmujemy na praktyki, aby wprowadzać ich w świat marketingu afiliacyjnego, są zawsze bardzo mile widziani w webePartners. Natomiast pracownikom zapewniamy komfortowe warunki pracy. Umowy dla pracowników są dostosowywane do ich wymagań, przygotowywane są przez dział prawny i sprawdzany przez księgowość. Z całą pewnością są wolne od jakichkolwiek nadużyć i nieprawidłowości.

Ada z webePartners

Sprawami kadrowymi i przygotowywaniem umów w webePartners zajmuje się dział księgowy, nie ma więc mowy o jakichkolwiek nadużyciach. Tak przygotowane umowy o współpracę są przedstawiane Zarządowi Spółki oraz pracownikom. Jakiekolwiek wątpliwości co do poprawności umów są analizowane przez dział prawny. Rozliczenia z partnerami, zarówno z reklamodawcami jak i wydawcami są również transparentne. Cały system rozliczeń uniemożliwia przetrzymywanie środków przez webePartners lub ich nie wypłacanie. Zarówno wydawcy jak i reklamodawcy mają stały wgląd w statusy swoich środków. Na każdym etapie wydawcy i reklamodawcy mogą kontaktować się z webePartners, a także ze sobą bezpośrednio, aby uzyskać informacje na temat wypłacania środków, jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości. Wszystkie strony współpracy są zobowiązane wzajemnymi umowami, jakiekolwiek problemy wynikające z realizacji tych umów, są niezwłocznie przekazywane naszemu działowi prawnemu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, jeśli posiada Pan uwagi co do szybkości rozliczeń i wypłacania zgromadzonych środków. Bardzo prosimy również o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Współpracy, akceptowanym podczas rejestracji w naszym serwisie, gdzie dokładnie opisany jest sposób i terminy wypłacania zgromadzonych środków.

Artur

Pracowałeś tam, że jesteś aż tak zorientowany w warunkach zatrudnienia? Czemu ktoś miały składać skargi? Jest kłopot ze składkami od wypłaty czy chodzi o coś innego?

Dama Pik

Ja miałam do wyboru UoP lub B2B.

k.

poniewaz tam pracowalem xd

admin

Wiecie jak wygląda praca w firmieWebePartners.? Czekamy na Twój komentarz, pomóż innym użytkownikom!

Minka
@admin

A czy osoba niepelnosprawna lub rencista może pracować w WebePartners?

Armstrong

Założyłem konto w tamtym roku jako wydawca. Konto jest bezpłatne, panel przejrzysty, wypłaty terminowe, jeśli reklamodawca nie odrzuci prowizji..

metoo

szybkie odpwiedzi na pytania, intuicyjny panel, fajne marki

Klient

Polecam, dobra wspolpraca

bill anonim
@Klient

na plus duży wybór programów partnerskich

doświadczony

Do tej pory nie mialem większych problemów, a jestem wydawcą jeszcze w kilku innych polskich sieciach. Polecam

lisek

Na poczatku miałem problemy z korzystaniem z panelu, ale jeden telefon i pan z biura obslugi klienta wszystko mi dokładnie wytlumaczył i już wszystko wiem ;) Duzo fajnych programow do wyboru.

bojan

Nie mam zastrzeżeń, duży wybór programów a wypłaty bez problemow.

Zostaw merytoryczną opinię o Webepartners Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Webepartners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Webepartners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Webepartners Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Webepartners Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Jana Stanki 2
    52-423 Wrocław