Albau Usługi Inżynierskie

Opole

Opinie o Albau Usługi Inżynierskie

Klient Firmy ALBAU Usługi Inżynierskie

Firma to kpina.!!! Budowali u nas dom.Termin przesunął sie o okolo 7 miesiecy. Wiecznie pobierali zaliczki na dalsze prace. (usunięte przez administratora)Dom mialbyc nowoczesny a jest tragiczny następna ekipa budowlańców (z prawdziwego zdarzenia) nie mogła uwieżyc ze to firma budowała(mysleli ze sami budowaliśmy). Przestrzegam wszystkich przed firma Tadeusza Osmanczyka Zamiast wybudować dom ze spokojem i fachowym doradztwem ponieslismy duze straty finansowe i do tego duzo nerwów

Zostaw opinię o Albau Usługi Inżynierskie - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albau Usługi Inżynierskie