Opinie o FOCUS CONTACT CENTER w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS CONTACT CENTER. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FOCUS CONTACT CENTER o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS CONTACT CENTER w Lublin

Ania Nowy wpis

Właśnie, jakie w firmie są widełki płacowe ?

deer Nowy wpis

a jakieś przybliżone widełki albo wartości procentowe chociaż?

johny Nowy wpis

chyba niczym sie nie wyroznia bo cisza taka niezreczna nastąpiłą... kurcze też szukam pracy na sluchawce a taka ostatnio z tym bida jest - chyba ze ja po prsotu nie potrafie dobrze wypasc na rozmowach kwalifikacyjnych - myslicie ze dam rade tutaj cos ugrac. pozdrawiam wszystkich szukajacych pracy i tym ktorzy dostac jej nie moga

johny Nowy wpis

Firma FOCUS CONTACT CENTER poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
agam

a ja miałam już sprawę o zaległe wynagrodzenie, czekałam n nią rok. wyrok wydany zaocznie bo ani ja ani oczywiście pozwany nie stawił się na sprawę. No i wygrałam.Firma focus ma mi zwrócić pieniądze wraz z ustawowymi odsetkami za ponad rok tylko co z tego? Teraz co mogę zrobić? Przekazać sprawę do komornika? Tylko czy nie będę ponosić kosztów i czy to warto za 500 zł + odsetki?

Czyli widzę, że po tym jak wyprowadzili pieniądze z Fokusa w Lublinie, założyli firmę w Warszawie i znów wyprowadzili pieniądze. Za chwilę w KRS ustanowią krzaka prokurenta i na firmowym koncie będzie 0zł więc sąd nic nie może zrobić. Ewidentne przywłaszczenie pieniędzy 50 osobom z kodeksu karnego art. 284 § 1 (Sprawa w sądzie z czerwca 2013 do tej pory nie wyjaśniona, pieniądze nie odzyskane). Jedyne rozwiązanie to wniosek o podejżenie przestępstwa, niech prokuratura sprawdza kto dokonywał wypłat z konta firmowego. Ale kto będzie szedł do prokuratury...

aleksandra

PROSIMY O POMOC!!!!! Grupa pracowników z Katowic została oszukana przez firmę Focus Contact Center S A z Lublina ul. Chopina 11/8 (firma figurowała w 2014r. pod nazwą Polska Grupa Telemarketingowa S A z siedzibą w Warszawie ul. Puławska 11, teraz znów obecna na rynku jako Focus Contact Center S A z siedzibą w Warszawie ul. Puławska 11) SPRAWA JEST BARDZO ŚWIEŻA - luty i marzec 2014 roku. Wszystkie opisane przez Was sytuacje z niewypłacalnością firmy są w dalszym ciągu aktualne: nie dostaliśmy wynagrodzenia, prezes firmy unika wszelkiego rodzaju kontaktu z nami - nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy i mejle, nie pojawiła się od ponad miesiąca w firmie. Również My otrzymywaliśmy zapewnienia o realizacji przelewów na nasze konta, a do dnia dzisiejszego nie ma ani złotówki. Prosimy wszystkich pracowników pokrzywdzonych przez tę firmę o jak najszybszy kontakt z nami, opis Waszych sytuacji, na jakich projektach pracowaliście, za jaki okres zalega wam firma z wynagrodzeniem. podaję adres mejlowy do kontaktu: aleksandra.prawopracownika@onet.pl Piszemy to bez emocji, na chłodno. Nie ma miejsca ani czasu na emocje. Chcemy z godnością odzyskać należne i uczciwie przez Nas wypracowane pieniądze i będziemy dochodzić swoich praw na drodze sądowej i we wszelkiego typu prawnych instytucjach. Im więcej Nas będzie,tym lepiej.

tak

No przez telefon brzmi mało inteligentnie,no ale to stare metody spółki kolejny półmózg do odstrzału

???

Następny pustak który nastawia (usunięte przez administratora) dla fokusa-żenada nic wam nie powie bo nic nie wie.

aj

Może niech nowa pani kierownik (usunięte przez administratora)przekaże informację, na czym stoi sprawa? Czy są już wyroki sądowe, komornicze?

???

Jacek to wszystko kolejna ściema ,po to żeby nie złożyć doniesienia do prokuratury.Trzęsie (usunięte przez administratora)

tak

Pewne osoby są suche z zawiści i po prostu dlatego że są wredne ,nie ma czego zazdrościć.

byly pracownik FCC

Poszukalam troche informacji na temat FCC I okazalo sie ze w Bialymstoku pani (usunięte przez administratora)tez prowadzila podobna firme i skonczylo sie tak samo jak u nas.....

zniesmaczona

Pracowalam jakis czas w tej formie i dzisiaj sie zwolnilam bo co sie okazalo????Problemy Z WYPLATA!!!!

byly pracownik

Czy to umowa zlecenie czy o prace czy to konsultant czy kierownik kazdemu pieniazki sie naleza za wykonana prace.....

w kontekscie wyplat dla prcownikow: umowa zlecenie to nie pracownik, na umowie zlecenie tyrali konsultanci. na umowie o prace pracowali kierownicy i to oni teraz dostana kase.

Jacek

Niech ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym Urzędem Skarbowym. Pani (usunięte przez administratora) z Fokusa przez telefon powiedziała mi, że sąd nakazał żeby w pierwszej kolejności US wypłacił pracownikom zaległe pensje. Ktoś się orientuje ile się czeka przy takiej historii na wypłatę od US?

belmondo
@Jacek

dokońca świata HAHA

Ciekawy

Wylegitymować muszą się tylko osoby postronne, albo takie które cokolwiek pozytywnego napisały pod kontem firmy bądź ludzi w niej pracujących (których się tu nagminnie oczernia). Natomiast "poszkodowani" czy "???" i tego typu podpisy są mocni w oskarżeniach. Zastanawia mnie jedna sprawa. skoro tyle mówicie o sądzie to jak dla mnie temat nie powinien być poruszany na forach itp, a na pewno nie w taki sposób wulgarny. Mówicie o chudych histeryczkach wytrząsających się nad pracownikami, nasuwa mi się takie stwierdzenie że albo ktoś tu komuś zazdrości figury, albo po prostu nie wie na czym polega paca kierownika bądź managera w firmie. Kolejny raz apeluję o trochę kultury na forum, abstrahując od winy bądź niewinności firmy to pokażcie że sprawy które toczą się w sondzie tam pozostaną. Ps. Mam na imię Robert i pracuję na stanowisku Human Resources w jednej z Poznańskich firm Call Center....

poszkodowani

Bardzo ,bardzo płaska podpucha szanowny (usunięte przez administratora) w stylu oczywiście fokusa szczegóły oraz uzasadnienia wyroków będą po zakończeniu postępowania sądowego.KRS jest do wglądu wszystkich obywateli a bajki w stylu urząd skarbowy zatrzymał kapitał spółki zachowajcie dla dzieci , teraz nas nic nie zatrzyma

była pracownica

Spróbuj, nawiąż kontakt a zobaczysz Prezesie -dołączysz wkrótce do grona oszukany przez słynny w całym kraju Focus.Radzę poszperać w sieci tylko tak dokładnie o wszystkich powiązaniach albo przy pomocy dobrego prawnika.

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS CONTACT CENTER - Lublin

FOCUS CONTACT CENTER