KASPERSKY-JOB

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o KASPERSKY-JOB

stasio

firma zajmuje się oprogramowaniem, systemami antywirusowymi @gumiś, a nie widziałem, zeby teraz rekrutowali ludzi za bardzo. Czekam jeszcze na jakieś wiaodmości od Was odonośnie pracy i zaorbków, bo wiem, ze potrzebują tylko informatyków dobrych do siebie. a produkt ise sprzedaje, każdy potrzebuje mieć antywirusa.

gumiś

czy mógłbyś podać kontakt na tę firmę?kiedy u niej podjales prace i czy nie było żadnych problemow?:)

latitude

wszystko ok byłem za pośrednictwem tej agencji pracy a wnimczech na truskawkach i w tym roku zpowrotem jade

Poszukuję informacji na temat agencji pracy Kaspersky-Job. Jest to nowa agencja, powstała w tym roku. Czy ktoś już miał z nią jakiś kontakt?

Zostaw opinię o KASPERSKY-JOB - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KASPERSKY-JOB