Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o.

tifffko

No i będziesz tutaj zadowolony @toemek, ponieważ, właśnie firma tutaj oprócz wynagrodzenia podstawowego daje pracownikowi premię, oczywiście trzeba wyrabiać normy, no ale dużym plusem jest umowa o pracę

xxx

były zamiary a teraz zakład się cofa do 2011 roku

do iksa

moze cos wiecej?

on

moze ktos powiedziec czy sa obecnie jakies przyjecia i jak jest teraz z kasa i terminem platnosci w tej firmie?

as

Firma wyszła na prostą. Moce produkcyjne idą pełną parą. OK.

Yarek

Od dwóch lat firma znajduje się w poważnym dołku finansowym. Szef nie płaci w terminie wynagrodzeń, ma problemy z zapewnieniem środków na zakup materiałów niezbędnych do bieżącej produkcji. Problemy z podpisywaniem umów, jakieś nędzne zaliczki płacone do ręki. To tylko mały fragment tego co firma może zaproponować nowemu pracownikowi.

Zostaw opinię o Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o.