Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "Pomóż i Ty"

Gdynia

Opinie o Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "Pomóż i Ty"

Raro

Z tego co mi się wydaje to poszukują osób do pracy na wakacje. Chciałem się dowiedzieć jakiś szczegółów tej pracy, bo teraz co prawda mój syn nie pracuje, ale na resztę wakacji dobrze byłoby coś znaleźć tak aby chociaż trochę doświadczenia podłapać. Myślicie, że zaproponowanie mu czegoś takiego będzie dobrym rozwiązaniem/

Zostaw opinię o Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "Pomóż i Ty" - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "Pomóż i Ty"