S-A-M Sp. z o.o.

Rzuchów

Opinie o S-A-M Sp. z o.o.

Moppss

Czyli gorzej niż na straganie he he

Viking

Praca w S-A-M - polecam komus kto nie ma żadnego doświadczenia zawodowego. Pensja na poziomie minimalnego wynagrodzenia oraz premie sprzedażowe które są jak Yeti (tzn ktoś słyszał ale nikt nie widział :) Profesjonalne narzedzia pracy = kilkuletnie (powyzej 5 lat) samochody z kratką z przebiegami > 150 000 km. Komputer ledwo działający - internet najlepiej własny. Ponadto to co usłyszysz na rozmowie kwalifikacyjnej proponuje podzielić na pół i odjąć 30% :) Generalnie nie polecam.

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie S-A-M Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o S-A-M Sp. z o.o. - Rzuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S-A-M Sp. z o.o.