F.H.U DOMIN

Zabrze

Opinie o F.H.U DOMIN

Andrzej

Zatrudnij się a sam się przekonasz jaki to cholerny cwaniak kiedy nie wypłaci ci uczciwych zarobionych pieniędzy

Wojtek

Zdecydowanie odradzam tego [usunięte przez administratora]

Kamil Opałka

Tadeusz - 2012-08-10 08:19:34 Usługa wykonana beznadziejnie-bez żadnego profesjonalizmu i poza skalą. Odradzam kontakt z tą firmą !!!a sprawa [usunięte przez moderatora] zajmie sie Państwowa inspekcja pracy

Anna

Firma stosuje przeterminowane materiały a jakość wykonania zlecenia jest poza skalą!!!! Tragedia,najgorszemu wrogowi nie polecam ich usług

Zostaw opinię o F.H.U DOMIN - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U DOMIN