Hana Polska Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Hana Polska Sp. z o.o.

d.j.laciek

ludzie maja bujna wyobraznie i wyguryrowane mniemanie o filmie chcieliby zarobic niewiadomo ile a praca jiest lekka i przyjemna pomijiajiac szefa-jest jaki jest.jak co niektórzy tak nazekaj na ta filme i na szefa to po (usunięte przez moderatora)tam nadal pracuja?przestanciei gadac głupoty i zwolnijcie sie jak wam niepasuje-proste i logiczne.dlamnie jest tam fajnie a wymagania sa wszendzie w kazdej jednej firmie.jedno mnie zastanawia sa osoby które się zwolniły bo miały leprze oferty pracy a po pewnym czasie wracaja do hany-poco jak tu tak zle?

Zostaw opinię o Hana Polska Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hana Polska Sp. z o.o.