Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o.

Sokołów Podlaski

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o.
3 8 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o.

Administrator

Jak wyglądają aktualności firmy segromet sp. z o.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

czego

nie wiem co sądzić o tej firmie, jest ogromna. Stronę www mają idealnie wykonaną, nawet zakładka dla kandydatów jest. Szukają nawet kierownika placu i mają ogólne wymagania. Trzeba ogarniać temat i być dyspozycyjnym :)

boollo

A PRZEZ 12 LAT PRZYMYKAŁEŚ OKO

anty

Pracowałem tam 12 lat i o 11 lat i 11miesięcy, 30dni za długo. pozwolę sobie zacytować pewnego prezesa chwalącego się swą firmą przed kolegami ....to jest mój cyrk, a to są moje małpy.... tak się nazywa tam pracowników i tak traktuje. Dziękuje nie polecam!!!!!!!!!

anonim

Nikomu nie życzę pracować w tej firmie, a PIP powinien przetrzepać dokładnie tego prezesa z bożej łaski...

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o. - Sokołów Podlaski

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o.