Alta Linguistic szkoła językowa

Wrocław

Opinie o Alta Linguistic szkoła językowa

sisi

z tego co szanowny przyjacielu się orientuję z pomoca ich strony internetowej to niestety na liście nie mają kursów języka norweskiego, ale z kontaktuj się z firmą, może da się jakoś dogadać i coś ci zorganizują

Lala, ta szkoła jest całkowicie nową placówką, NIKT jeszcze nie miał okazji tam pracować. :)

lala

Witam,czy ktos mial szanse tasm pracowac? jak tam jest? chodzi mi o prace w charakterze sekretarki badz asystentki?

Zostaw opinię o Alta Linguistic szkoła językowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alta Linguistic szkoła językowa