Zakład Mięsny „OZDAN”.

Marianów

Opinie o Zakład Mięsny „OZDAN”.

"Krzysztof Kosiński przeprasza Zakład Mięsny OZDAN D.Z.OZIEMBŁO sp.j.,Marianów 13 w Białej Rawskiej oraz jej wspólników za kierowane przez niego dwie obraźliwe wypowiedzi na ich temat umieszczone na portalu http://www.gowork.pl, naruszające dobre imię spółki i jej wspólników. Przytaczane przez niego treści były nieprawdziwe i bezzasadnie godziły w dobre imię spółki i jej wspólników"

Witam, chciałbym podzielić się moją opinią na temat Zakład Mięsny „OZDAN”. ( usunięte przez administratora ) Nie polecam

Zostaw opinię o Zakład Mięsny „OZDAN”. - Marianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny „OZDAN”.