Ensalta Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ensalta Sp. z o.o.

Klient

Nigdy się spotkałem się z tak nie rzetelną firmą jak ENSALTA Pana Karola. Nie dotrzymują dostaw sprzętu, zdania. Maja bardzo duży bałagan . Pracownicy nie potrafią nic załatwić. Jak się do nich dzwoni to oczywiście na etapie oferty jest ok ale już po podpisaniu umowy nikt nie raczy odebrać. Na sprzęt od nich czekałem ponad 40 dni co jest nie dopuszczalne. Jak już sprzęt do jechał to okazało się, że dostałem nie taki który zamawiałem i kolejne dnie czekania. TRAGEDIA. Nigdy i nikomu nie będę polecał tak nie zorganizowanej firmy. Szefowie myślą tylko jak tu kupić sobie nowe BMW.

Jedyne wymagania w tej firmie to status osoby uczącej się lub bycie zza wschodniej granicy, więc nie rozumiem czemu klienci się dziwią że firma działa beznadziejnie.

rozczarowany 2

darujcie sobie wysyłanie cv, szkoda czasu jeżeli was zaproszą na rozmowę itd..

Mirror

Ostrzegam przed tym "pracodawcą". Po zapewnieniu kandydata, że są nim zainteresowani proszą o wykonanie projektu próbnego. Po jego otrzymaniu o pracowniku zapominają natychmiast, przy próbach kontaktu szef zawsze "jest w delegacji". Nie otrzymuje się nawet informacji "nie jesteśmy już zainteresowani tą kandydaturą, bo mamy kogoś lepszego". Projekt zaś skutecznie można wykorzystać w dalszym działaniu firmy...

zawiedziony
@Mirror 13.07.2017 13:51

Niestety potwierdzam ten fakt.

Rozczarowany

Również jako klient ,nie polecam tej firmy. Błedy w zamówieniu i przeciągająca się realizacja. Czekałem 1,5 miesiaca na zamówiony sprzet. Zdecydowanie nie polecam !!!!

były pracownik

Nie polecam tego pracodawcy. Śmieciowe umowy, śmieciowe pieniądze, nadgodziny wypłacane z wielką łaską (o ile w ogóle wypłacone). Brak szacunku do pracownika.

Jak kształtują się zarobki w firmie Ensalta Sp. z o.o. ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

Zostaw opinię o Ensalta Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ensalta Sp. z o.o.