Golden Gremium

Toruń

Opinie o Golden Gremium

Wan

Zgadzam się z opinią ww. osoby. Golden Gremium to solidny partner.Posiadają w swojej ofercie kilkanaście banków.Dzięki kontaktom w bankach z dyrektorami placówek mogą wiele załatwić.Sam miałem problem z uzyskaniem kredytu w banku i gdyby nie doradcy z tej firmy to nie załatwiłbym kredytu w PKO BP.Najdziwniejsze jest to ,że kredyt przez nich wyszedł mi bardzo tanio w kosztach ,bo wynegocjowali dla mnie niską marżę i prowizję. Doradztwo u nich jest bezpłatne ,bo bank płaci im prowizję. Polecam Waldek

Andrzej

Brałem u nich kredyt firmowy. Pani [usunięte przez moderatora] świetnie mnie obsłużyła. Jeśli po tani i dobry kredyt,to tylko do firmy Golden Gremium. Polecam.

Zostaw opinię o Golden Gremium - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Gremium