Opinie o Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rybka

Pracowałam w werner&mertz delta i bardzo źle wspominam. Najgorszy okres pracy w moim życiu. Firmą rozporządza nieodpowiednia osoba. Najgorszy szef w mojej karierze. Ta pani nie umie zarządzać i współpracować z ludźmi. Nie polecam tam pracy za żadne pieniądze!!!. Mam nadzieję że moja opinia się komuś przyda.

GM

Jak najdalej od tej firmy, ostrzegam!!! Szkoda zdrowia, nerw i swego czasu! Nigdy więcej pracy w WM jeśli zarządzać będzie Pani B.Ch

Czarek

Trzeba być dobrym pracownikiem to i zadowolenie z pracy w firmie będzie!!

Starypracownik
@Czarek

Haha ciekawe jak dlugo! Przedstawiciele handlowi ktorzy nie sa na codzien w biurze moga wytrzymac dluzej. Ale stanowiska specjalistów to koszmar. Pierwsze 2-3 miesiace wydają sie byc idealne a pozniej sie zaczyna jazda...nocne koszmary i skręt żołądka od niedzieli rano. Najgorsze ze im dluzej sie pracuje tym trudniej odejsc, bo człowiek jest juz tak zdemotywowani i poniżony ze przestaje wierzyc w jakiekolwiek swoje mozliwosci

Fiona
@Czarek

Czarek, zgadza się ale nie z tą szefowa, Twoja praca zależy od szefa, atmosfery którą stwarza, warunków pracy. Niestety pani B. Prezes (samozwańcza zresztą) firmy nie umie kierować i współpracować z ludźmi. Jej zachowanie to książkowy przykład pacjenta zakładu psychiatrycznego. Nie rozumiem iż właściciel z Niemiec pozwala na takie tworzenie złej twarzy firmie i produktom. Nie polecam pracy w tej firmie!!!!!!!!

Truckman
@Fiona

Bardzo dobrze napisane. Miałem nieprzyjemność poznać tą panią i kilku pracowników. Ta szefowa to jakiś dramat, szasta tymi pracownikami jak (usunięte przez administratora), żal było patrzeć i słuchać co z nimi wyprawia, oni natomiast dorośli ludzie a nie potrafili się odezwać, zachowania w tej firemce to jakieś wariactwo

@Truckman

Widzę, że jest jakiś problem na linii szefostwa z pracownikami. W tym wypadku chciałbym zapytać, czy były podejmowane jakieś próby rozmowy z osobami decydującymi w firmie Werner Mertz Delta Polska na temat sytuacji, które tam występowały? Próbowano w jakiś sposób polepszyć atmosferę? To ważne, dlatego proszę o informację.

Truckman
@Bartosz

@Bartosz problemem jest to iż firmą zarządza nieodpowiednia osoba, zgorzkniała i zadufana w sobie i swoich pieniądzach podstarzała panienka, która za nic ma innych pracowników. Z tą osobą nie da się normalnie porozmawiać. Ryba jak wiadomo psuje się od głowy i to dobry przykład. Radzę wszystkim omijać tę firmę w szczególności Panią B. Szkoda zdrowia. Żal mi tylko tych pracowników którzy tam pracują, raczej tkwią w tym bagnie, klaszczą i liżą du... Pani Prezes. Żenada

Luzak
@Truckman

Może i liżemy jej dupę a tak naprawdę to mamy ją wszyscy w dupie i przy tym niezłą z niej bekę he, he, he. Na głupotę nie ma lekarstwa????

Tomcio

To tutaj nie ma stanowiska Dyrektora handlowego /kierownika sprzedazy ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Marketing Specialist? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Wujek dobra rada !!!

Werner and Mertz to duża, solida i profesjonalna firma... fakt, ale tylko ta część firmy, która znajduje się w Mainz pod Frankfurtem w Niemczech. Czyli główna siedziba i fabryka. Za chwilę wytłumaczę, dla czego ale już na wstępie odradzam każdemu kto znalazł w sieci ogłoszenie pracy i chce aplikować na jakiekolwiek stanowisko pracy w Polsce w Warszawie. W Warszawie jest małe biuro w wynajmowanym 3 piętrowym budynku zlokalizowane na Saskiej Kępie. Pod biuro wynajęta jest przestrzeń jednego piętra, mała łazienka, mała kuchnia reszta to część biurowa. Brak jeszcze parkingu w okolicach budynku ale nie ma co narzekać pracuje tam chyba 6 osób więc miejsce i wyposażenie w biurze jest. Jednak nie to jest negatywne i nie przez to odradzam pracę, a nawet samo aplikowanie do firmy. Firma jest zarządzana przez 1 osobę Panią B. Prezes oddziału w Polsce i tu zaczyna się ciekawie, ponieważ ta osoba całkowicie nie powinna zarządzać biurem, firma i ludzmi, bo całkowicie się na tym nie zna. Jeśli przyjdziecie na rozmowę poznacie Panią B. od samego początku bardzo miła, uśmiechnięta, do znudzenia powtarzająca jak firma się rozwija i jakie sukcesy pani B. odniosła pracując tam już ponad 10 lat ( wszystkie opowieści to bujda na kółkach) Bardzo szybko można się przekonać, że jest to wszystko ogromne kłamstwo. Po rozpoczęciu pracy zaczyna się koszmar. Nie ważne, jakie duże i wieloletnie masz doświadczenie na danym stanowisku, Pani Prezes wie lepiej i nie można dyskutować nie można mieć własnych pomysłów ani nawet o nich mówić to, co powie Pani B. jest święte i ma być natychmiast wykonane. Przychodzisz na dane stanowisko pracy pracujesz za 3 osoby i zajmujesz się wszystkim co Pani B. powie. Zaczynamy od marketingu i tworzenia reklam ok, zaraz jesteś specjalista ds. logistyki i sprzedaży a zaraz potem na hasło "teraz!!!" zajmujesz się administracja biura i odbierasz telefony z reklamacjami. W biurze jest ogromny bałagan nie ma struktur, zasad jest za to Pani B. która nie szanuje ludzi i ma cię za nic. Na prawdę w pracy można nabawić się nerwicy, jesteś wykańczana, zestresowana codziennie. Poważnie odradzam tego miejsca. Bardzo żałuję tego doświadczenia w tym miejscu. Jeśli firma ma zacząć dobrze sobie radzić w Polsce musi zmienić osobę zarządzającą czyli Panią B. Jak to mówia - Ryba psuje się od głowy a ta jest wyjątkowo stara. Przez tyle lat cała ryba jest już zepsuta.. ODRADZAM!!!!

Czy można w Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Bunia

Tak, można: nerwica, bule brzucha i głowy, ogólne ogłupienie i zatracenie swojej wartości i godności. Ludzie w tej firmie to jakieś zombii, praca tam to jakiś dramat????

pani b

(usunięte przez administratora) Jesteś studentem/ką i szukasz stażu? Szukaj w innym miejscu

@pani b

Piszesz tak, bo firma nie oferuje obecnie staży i praktyk? Z tego co udało mi się sprawdzić nie przyjmuje aktualnie także pracowników i nie zamieszcza żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy jako pracownik Werner Mertz Delta mógłbyś napisać kilka słów o obecnej kondycji firmy i kiedy będą wolne wakaty?

@Bartosz

Teraz za to na pracuj.pl są ogłoszenia na 3 stanowiska do biura w Warszawie I to na stanowiska które są obecnie obsadzone Biorąc pod uwagę za pracuje tam teraz 4-5 osób to wymienia się ponad połowa składu !!! Czy ktoś z pracujących tam może coś napisać na ten temat? Warto aplikować? Co tam się dzieje, etc?

Bartosz

Być może aktualni pracownicy, którzy pracują na tych stanowiskach, złożyli wypowiedzenie. Widziałem, że na stanowisko specjalisty ds. administracji wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego. Chciałbym zapytać, czy pracodawca w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej weryfikuje w jakiś sposób znajomość tego właśnie języka?

@Bartosz

Z tego co wiem to część rozmowy rekrutacyjnej prowadzona jest w języku angielskim

Edyta

Chętnie dowiemy się więcej odnośnie Waszych doświadczeń z pracy w Werner Mertz Delta Polska. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Rozumiem, że niektóre sytuacje mogą budzić frustrację, jednak nie na miejscu jest obrażanie indywidualnych osób.

JMM

Na wstępię od razu zaznaczę, że nigdy nie pracowałam w tej firmie, ale mimo to chciałabym wszystkich przestrzec przed nią. Całkiem niedawno brałam udział w rekrutacji do tej firmy na jedno ze stanowisk do warszawskiego biura. Proces rekrutacyjny był kilku etapowy. Najpierw miałam krótki wywiad telefoniczny z headhunterem z jednej z dużych agencji (jeszcze wtedy nie wiedziałam co to za firma). Następnie zaproszono mnie na rozmowę do agencji. W międzyczasie miałam wykonać kilka testów online (skrupulatność administracyjna, testy analityczne, test sprawdzającyc jęz. angielski). Oczywiście wszystko zapowiadało się ciekawie - fajne stanowisko, duże możliwości rozwoju. Tak przynajmniej zapewniał Headhunter, ale wiadomo dopóki nie pójdzie się na rozmowę już bezpośrednio do firmy, to można było to odebrać naprawdę pozytywnie. Po rozmowie z Headhunterem miałam czekać na decyzję. Nadmienię, że w dalszym ciągu nie wiedziałam co to za firma, ale OK nie przeszkadzało mi to, przecież niektóre firmy wolą zachować nieco dłużej swoją anonimowość. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam informację, że potencjalny pracodawca chce się spotkać. Po tym telefonie dowiedziałam się, że będę mieć spotkanie z p. prezes - Barbarą Ch. Łącznie przed ostatecznym werdyktem miałam 2 rozmowy z p. prezes. Do tego doszły nowe testy - Excel i PowerPoint, o których przedtem nie było mowy, ale OK, zależało mi więc wzięłam w nich udział. Na spotkaniach z p. prezes były jeszcze 3 rozmowy telefoniczne - 2 z osobą, która obecnie pracuje w Hiszpanii i 1 z centrali z Niemiec. Ponoć wszystko przeszłam bardzo dobrze - taką informację otrzymałam od agencji. To agencja była tutaj pośrednikiem przy organizacji wszystkich spotkań, wygenerowaniem haseł do testów - naprawdę spisała się na medal. I teraz najlepsze na koniec. Jednego dnia otrzymuję informację z agencji, że p. prezes jest zainteresowana i gotowa mnie zatrudnić. Natomiast stwierdziła, że zmieni jednak zakres obowiązków i wysokość wynagrodzenia. Mówię do Headhunterki: Dobrze, bardzo się cieszę. Przyjmuję te warunki. Miałam przyjechać tydzień później odebrać zaświadczenie do lekarza, zawieźć odpowiednie dokumenty. I dokładnie 4 dni przed tym spotkaniem, znowu telefon, że p. prezes chciałaby się spotkać. Ja, że oczywiście nie ma problemu. Przychodzę na umówione spotkanie. Zero rozmowy na temat tego, że mam odebrać zaświadczenie. W międzyczasie dziwne pytania, dlaczego przyjęłam tę ofertę, itd. Przedstawienie nowego zakresu obowiązku, ale ani słowa o zatrudnieniu. Mam podjąć decyzję, czy interesuje mnie to stanowisko. Miałam dać odpowiedź po weekendzie.... I na tym spotkaniu spotkaniu słyszę, że p. prezes ma jeszcze rozmowy z 2 innymi kandydatami (zamurowało mnie). Już nie było jednak czasu na wyjaśnienia. Zadzwoniła do mnie Headhunterka. Opowiadam sytuację, ona zdziwiona. Miała oddzwonić wieczorem. Wieczorem dowiaduję się, że p. prezes to w zasadzie rezygnuje z zatrudnienia mnie, z zatrudnienia kogokolwiek do lutego 2017 (????). Byłam zażenowana całą tą sytuacją. Nie pomyślałabym, że można wykazać się aż takim brakiem profesjonalizmu (!). Różne rzeczy się zdarzają, ale pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją. Miałam wrażenie jakbym rozmawiała z kimś, kto ma rozdwojenie jaźni. Do dzisiejszego dnia żałuję, że nie udało mi się wprost powiedzieć p. prezes, co o tym wszystkim myślę. Z daleka od tej firmy!!

nana

a czy w takim razie mogę się od ciebie dowiedzieć jakiej wysokości mniej więcej są te roczne i półroczne premie?

Dawny_Gosc

@pepco, zarobki nie sa az tak niskie, raczej srednie, chociaz ulubiency moga liczyc na podwyzki. Dostaje sie połroczne i roczne premie. Sama praca jest bardzo ciekawa i nie ma jej az tyle aby wysiadywac po godzinach. ALE...PP jest stara panna która nie lubi przesiadywac sama w domu wiec chetnie wymysla projekty i pilne sprawy którymi przytrzymuje pracowników po godzinach. I to nie chodzi o atmosfere...tego nie da sie opisac, tam jest sztuczne powietrze nasiakniete jadem. KAzdy usmiech który sie pojawia na ustach pracownikow jest bardziej fałszywy niz sztuczne cycki pameli bo kazdy kto pracuje tam dluzej niz miesiac traci radosc z zycia. Schemat jest taki: jezeli jestes osobą pracowitą i ugodową, to PP cie zostawi, bedziesz jej (usunięte przez administratora) wiec bedzie dawac podwyzki itd. ale po pewnym czasie stracisz swoja osobowosc i zostaniesz kłebkiem nerwow, natomiast jezeli jestes osobą która nie boi sie wyrazic swojej opinii, to zostaniesz zwolniony przy najblizszej mozliwej okazji, niestety nie ma szczesliwego zakonczenia... I niech was nie zwiedzie miły usmieszek i opowieści o rodzinnej atmosferze w biurze podczas rozmowy kwalifikacyjnej, to istny wilk w owczej skórze :) jeszcze słowko co do inwigilacji...mysle ze zadnego monitoringu nie ma , ani w biurze ani na komputerach. Informatycy czasami sprawdzali historie przegladarek to wszystko...byc moze sa takie ogolne zapory i kontrola nieodpowiednich stron np takich dla dorosłych :D ale kto ma czyste sumienie, ten nie musi sie bac :)

zulii

tak czytam te opinie i stwierdzam, ze pisza je osoby tam pracujace ktore boja sie wlasnego cienia. jednego dnia ponizane przez szanowna pania prezes do granic mozliwosci, a drugiego dnia wazelinka. najgorsza praca i atmosfera w jakiej bylo mi pracowac.idzcie a sie przekonacie

gieufw

Ja czekałem na umowę 3 tygodnie...Problem z monitorowaniem polega na tym, że Pracodawca w tym przypadku nie informuje o tym pracownika, a jest taka konieczność żeby wszystko było zgodne z prawem. Nie można się domyślać: może mnie monitorują, a może nie etc.

ale pewnie wiedziałeś, że pomieszczenia są monitorowane. Pracodawca ma obowiązek poinformować o takim fakcie pracownika, a jeżeli to jest możliwe zawiesić tabliczkę, że biuro jest monitorowane. (usunięte przez administratora) ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie negatywy mówią samo za siebie. (usunięte przez administratora)

gosc

wszystkie opinie potwierdzam, firma mala, pracuje kilka osob na polske w biurze ok pieciu osob, ludzie ktorzy tam pracuja boja sie wlasnego cienia, pierwszy raz w zyciu widzialem tak zestresowanych ludzi. ludzie nie robili sobie nawet przerwy ktora nalezala im sie jak psu buda bo pani prezes by sie to nie spodobalo, jakiekolwiek jedzenie odbywalo sie jak pp szla na lunch.istnie chora systuacja. delikatnie mowiac z ta pania jest cos mocno nie tak.zostawanie po godzinach to norma pozniej pp narzuci ci kiedy mozesz je sobie odebrac,jak nie zostaniesz po godzinach to wielka obraza a jak wyjdziesz punktualnie to pp zapyta sie ciebie czy wszystko jest zrobione albo specjalnie przed wyjsciem zleci ci cos do zrobienia byle tylko bys nie wyszedl punktualnie. codzienne wrzaski pp na porzadku dziennym.pierwsze dni pp jest bardzo mila po paru dniach pokazuje swoje prawdziwe ja i wtedy czlowiek robi wielkie oczy i ma ochote wyjsc i nigdy tam nie wrocic. nie polecam nikomu chyba ze ktos lubi byc ponizany i lubi sobie poplakac w pracy bo to rowniez sie czesto zdarza w tej firmie.

gość

Ja również przestrzegam przed pracą dla tej firmy! Panuje tam straszna atmosfera. To istny terror, inaczej tego się nazwać nie da. Na początku Pani prezes milutka, rozmowa spoko... Już 1 dnia człowiek zmienia zdanie... Pani Prezes rozdziera się o wszystko, przydziela bezsensowne zadania nie związane ze stanowiskiem (uwłaczające często godności). Nie dało jej się dogodzić, jak się uwzięła to przerąbane. PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ W TEJ FIRMIE, nie warto za żadne pieniądze!!!!!. Po pracy w Werner czekał mnie lekarz (straszne bóle brzucha, głowy) i niemiłe wspomnienia, które na zawsze pozostają jak widzę na półce w sklepie te ich przeklęte produkty z żabą. Jak już tam traficie, to nie pozostaje nic innego jak [usunięte przez moderatora]się na maxa i stać sie takim człowiekiem jak ona- wtedy jest szansa że nie zwariujecie. Tylko jakim kosztem? ;) Pozdr.

Ew.

Z WMPD nikt nie jest zwalniany, ludzie sami odchodza nawet jak nie maja w to miejsce innej pracy! ze wzgledu na atmosfere!

kurczak

czy faktycznie atmosfera w pracy W&M D jest taka ? Czy pani prezes jest taka agresywna ? czy pana opinia nie jest powodem zwolnienia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Werner Mertz Delta Polska Sp. z o.o.