Restauracja " Pod Strzechą '' Ośrodek Wypoczynkowy KORAL

Stegna

Opinie o Restauracja " Pod Strzechą '' Ośrodek Wypoczynkowy KORAL

girl333

Pracuję w tej restauracji od 3 lat. Nasłuchałam się wiele o tym jak inny pracodwcy kantują swoich pracowników i dlatego pragnę wszystkim powiedzieć, że nie ma lepszej szefowej nad Panią ( usunięte przez administratora ) . Nigdy nie miałam problemów z wypłatą a i premia była. Między personelem a szefostwem zawsze było porozumienie. Wszystkim polecam Ośrodek Wypoczynkowy Koral i restaurację pod Strzechą jako swoje nowe miejsce pracy - bo warto. Otrzymacie nie tylko nowe doświadczenie ale i poznacie niezwykłych ludzi.

Zostaw opinię o Restauracja " Pod Strzechą '' Ośrodek Wypoczynkowy KORAL - Stegna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja " Pod Strzechą '' Ośrodek Wypoczynkowy KORAL