Rivex

Głogów

Opinie o Rivex

nx

bazyl , a skąd masz te dane - różne informacje na ich temat padają. Chciałbym mieć pewność, że jak podejmę pracę to nie odbiję się od drzwi, czy nie uda mi się zarobić minimum 1900

ruki

z taką pracą tych przedstawicieli handlowych to jeszcze długo nic tu się na wiele lepiej nie zmieni . Moim zdaniem Rivex powinien trochę zmienić sposób działania i postawić przede wszystkim na marketing żeby stać dużo bardziej znaną firmą niż są do przynajmniej do tej pory. Trzymam za nich kciuki ...

Mortal

Zastanawiam się jak i wiele innych osób na firmie o co w tym wszystkim chodzi w Rivexie. Najgorsze jest to, że nie udało mi się znaleźć żadnej strony internetowej, która mogłaby należeć do nich - tylko wizytówki na googlach czy zumi. To stanowczo za mało by myśleć o aktywnym pozyskiwaniu kolejnych części rynku.

garbacz
@Mortal 07.01.2015 09:21

nie wiem czy to jest obecnie ich celem. Wydaje mi się, że Rivex w tej chwili stara się ustabilizować swoją pozycje na rynku na którym obecnie już działa. Przedstawiciele handlowi robią co mogą aby firma stawiała sobie co raz dalej idąc wyzwania, jednak wiadomo , że nie jest to obecnie takie proste i wymaga czasu

anoinim

podaj mi swojego maila

badzio67

Witam , ja też się niestety nabrałem ,poszukuję osób które się też nabrały .Może wspólnymi siłami z pomocą policji udało by się cwaniaczka dorwać i posadzić w odpowiednim miejscu .

Ja się na to nabrałam niestety nie sprawdziłam tej firmy. Byłam na policji ale mi powiedzieli żeby wnieść sprawę to musi się zebrać kilka osób więc sama jedna niewiele zdziałam. Było by milo gdyby ktoś kto też został oszukany się do mnie odezwał .

alele

ja niestety nabrałam się na to... wysłałam to 8 zł na ich konto i kolejny mail (co oczywiście mnie nie zdziwiło) dotyczył kolejnej opłaty, tym razem 10 zł na jakieś ubezpieczenie niby czy coś... to jakiś żart chyba, zastanawiam się czemu w takim razie do tej pory jeszcze ich nie złapali!

j

Słuchajcie to jest (usunięte przez administratora)..myślałam ze go w końcu złapali,bo w tamtym roku złapałam sie na to,wysłałąm ta kase i sie nie odezwali...po roku dostałam zawiadomienie policji z krakowa z wydziału przestepstw gospodarczych ze zostałam oszukana i jakie przysługują mi prawa...to trzeba zgłosic na policje albo do gumtree,bo wiekszość pewnie z gumtree to wzieła...UWAŻAJCIE na takie ogłoszenia. takie pieniądze jakie oni proponuja można zarobić tylko ciężką pracą,

Werka

A czy ktoś wysłał do nich to 8 zł? jesli tak to odpisali przysłali pudełka?

iwonawk1

LUDZIE!!!uważajcie to jest oszust pare dni temu ogłaszali się pod nazwą TEPMEX z Głogowa to jakiś naciagacz Napisałam do niego ze swojej skrzynki a mąż ze swojej i ta sama treść tylko dane zmienione Na szczęście nie wysłaliśmy jakiemuś frajerowi tych 8 zł Trzeba zgłosić to na policję!!

a gdzie mozna sprawdzic taki nip czy regon?

No wiec wlasnie.. ja tez sprawdzalem nip i regon i nie ma takich.. adres tej firmy tez wydaje sie byc fikcyjny.. sprobuje moze do nich jeszcze maila wyslac.. zeby wiecej danych swoich podali.. ale i tak cos czuje ze to jest sciema wielka ta firma..

ppp

próbowałem sprawdzić NIP i REGON jaki podali mi w e-mailu zwrotnym ale są błędne. to chyba oszuści

pachnie sensacją

mmm.

właśnie ja też się nad tym zastanawiam...zbyt piękne by było prawdziwe, coś mi sie tak wydaje...

Słyszał ktoś o tej firmie ?? w internecie się reklamują jako firma oferująca pracę przy składaniu opakowań CD. Chcą żeby wysłać im na konto 8 zeta.. i pieniądze mam dostać zaraz po złożeniu opakowań.. co sądzicie o tej firmie ??

Zostaw opinię o Rivex - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rivex