Piekarnia Typolska

Iława

Opinie o Piekarnia Typolska

kubik

Ja bardzo polecam wypieki piekarni Typolskiej, a szczególnie sernik morelowo - jabłkowy, jest bardzo smaczny.

Hinol

Mam pytanie w systemie pracy jaki obowiązuje w tej piekarni( w sklepach dodam ) 12-11 h na ile wolnych dni w miesiącu można liczyć i za jakie pieniądze się tam pracuje?...moja siostra się tam planuje wybrać do pracy chce złożyć CV ma malutką córeczkę( moja matka ma się nią zaopiekować jak jej się uda dostać, ale to moja chrześnica i nie chcę żeby cały czas spędzała z babcią a matka jej w tej piekarni) czy sobie poradzi? Napiszcie coś sensownego...poradźcie

Monte carlo

To Prawda Pracownicy są tam gojeni zanim pójdziecie tam do pracy 2 razy się zastanówcie czy dobrze robicie

aga

może i praca ok ale trzeba tańczyć jak zagrają a jak się sprzeciwisz to cię gnoją i mają za nic i z uczciwego zrobią [usunięte przez moderatora],tlko dupolizy mają super i kable,nawet premia w kopercie...

Nicola

A ja opinie mam wrecz przeciwną.Praca fajna,spokojna,sporo dni wolnych wiec dużo czsu dla siebie,dla rodziny.Szefostwo nie tak jak napisała koleżanka wyżej,owszem wymagajace ale przeciez to oni stworzyli ta firmę i dbaja o to aby miała jak najlepsza renomę.W każdej pracy sa niesnaski ale przecież nigdzie nie jest idealnie nie ma takiej pracy która by nam w 100%odpowiadała prawda?A tak poza tym zatrudniajac sie tam,przedstawiane sa nam skrupulatnie wszystkie waunki pracy w tej firmie,nikt nikogo na siłe nie zmusza,chcesz pracujesz,nie to dziekuje.Praca jest ok

Nie wiem jak to jest w Olsztynie,ale w Iławie pracownicy są traktowani jak potencjalni złodzieje.Wiem coś o tym,bo mnie tak potraktowano. UWAŻAJCIE!!!!

były pracownik
@anonim 26.06.2009 18:20

prawda, pracownicy są traktowani okropnie i to złodziejstwo jest wręcz wmawiane, niestety prowadzi piekarnię osoba, która do niczego w życiu sama nie doszła, dlatego też nie ma szacunku do drugiego człowieka, jego pracy i poświęcenia dla niej czasu

Zostaw opinię o Piekarnia Typolska - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Typolska