Sara System Sp. z o.o.
4 8 24 5 1
Patryk

Firma stawia jakieś wygórowane wymagania kandydatom?

Dariusz Nowy wpis
@Patryk

Podstawowym wymaganiem jest rzetelność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Cenimy pracowników bez nałogów.

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Sara System Sp. z o.o.?

Dariusz Nowy wpis
@Pytanie

W zależności do miejsca pracy, jednak w większości jest to praca na I i II zmianę.

Tymoteusz Nowy wpis

Skoro firma ma dobrą opinię jako pracodawca to nie może być inaczej jak dobrze!

Tak1Nie
Ewka

Bardzo dobra firma .szef super gość. Pani Agnieszka fajna babka .jest fajnie .Środki do pracy super .dobra marka

Tak2Nie

... pełny raport Gemius
Patryk
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Byłem kilka razy w tym roku na zleceniu na budowie w Sara System i powiem Wam, że jest git. Gdybym nie wyprowadzka z Poznania to bym szukał tam roboty na stałe. Płaca w tygodniówce, jak robota była ok to szefo dawał jeszcze premię. Na delegacjach poznałem różnych ludzi z firmy i każdy pracował tam po kilka lat, a to też już o czymś świadczy... Polecam firme i Pana Adama. ????????

Nowa
 Rekomendacja

Jestem zatrudniona od niedawna, na pół etatu co prawda ale to druga praca więc łączę dwa etaty. Z umową przyjechał do mnie sam szef co mnie zamurowało, bo gdzie szef przyjeżdża do sprzątaczki a tu tak jest zawsze bo pytałam. Wypłata niby na umowie do 10 jak dotąd zawsze szybciej. Robię swoje , wcześniej mi się nie zdarzało żeby ktoś pytał czy wszystko ok , albo czego mi potrzeba bo wiadomo jak traktuje się osoby do sprzątania a tu jest inaczej, po prostu miło mi się do tej pracy przychodzi. Inne panie co są ze mną na zakładzie to parę lat już pracują i ani myślą zmieniać, a to chyba o czymś świadczy bo wszędzie się słyszy że każdy albo szuka albo zmienia.

Fredi

Kierownicy są niedobrze ponieważ wymagają i są tam gdzie nie każdy chce żeby byli?

Tak4Nie1
Aldona
@Fredi

Są poprostu superrrrrrrrrrr ha ha????????????????????????

Piterrrr

Ja umowe mam od poczatku czyli juz 5 lat.Szefowa Wroblewska to super babka.Laska na dodatek.Szef Kruk w sumie spoko gość chociaż łatwo sie denerwuje i krzyczy ale w sumie jest nieszkodliwy. Jak się chodzi do roboty i robi to co każą to jest wszystko ok.Wkurzają się tylko jak przynosi się L4.No alte to wiadomo.Aha i mają super sprzęt i na nim nie oszczedzają.Właściwie co potrzeba do roboty to kupują.

Tak4Nie
Koza
@Piterrrr

Pani Wroblewska jest niekompetentna na to stanowisko się nie nadaje

Tak8Nie

NN

Warunki płacy i płacy super. Szef słowny facet . Wyplata zawsze na czas. Tylko na kierowniczkę nie mogę patrzeć . Mało przyjemna, usmiechu u niej nie uswiadczysz nawet jak dobrze pracujesz . Wyzywajaca i brzydka baba do tego . Ale nie zawsze jest na zakladzie , dlatego mozna przezyc. Sprzęt na którym pracujemy mega profesjonalny.

Tak6Nie

Nn
@NN

Zgadzam sie z Tobą. Szef to chyba nie wie z kim pracuje .jego kierownicy to mają wszystko w (usunięte przez administratora) ale niestety ze strata dla jego firmy .Nie szanują swoich pracowników absolutnie .

Tak10Nie

Rafał

@NN cieszy mnie Twoja opinia, a powiedz, może się orientujesz, czy na ten moment Sara System poszukuje pracowników? Czy oprócz podstawy możesz liczyć na premię albo pozapłacowe benefity? Wiele osób na pewno będzie wdzięcznych za sprawdzone informacje w tej kwestii.

Tak1Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Sara System Sp. z o.o.? Czy tak samo jest w Sara System Sp. z o.o.?

Maselniczka

XD

AF....

A ja tam nie nazekam. Zarobki całkiem spoko.Szefowa Wróblewska jest słowna.Jak mówi,że kasa bedzie to jest.Jak mówi że przywiezie towar to przywozi.Mozna sobie u nich dorobic.Sa miesiace ze mam dodatkowo i 500zł.Mnie tam sie podoba ta firma.

Tak4Nie

..............................................nick

Tylko z umowami mają jakiś problem...ciemno to widzę.

Tak3Nie1

robotnik
@..............................................nick

nie daja zadnych umow o prace i nie podaja konkretnej stawki pracujesz i niewiesz za co ani za ile jako wonotariusz

Tak5Nie2

Ursus
@robotnik

Potwierdzam. Ściemniają na każdym kroku "Tak, tak jest Pani zgłoszona do ZUS" po czym w oddziale ZUS robią wielkie oczy .

Joasia
@..............................................nick

Ja zatrudniłam się z ogłoszenia na olx, i umowe dostałam po tygodniu jak tylko doniosłam zaświadczenie lekarskie. Na moim zakładzie pracuje 5 kobiet i jeden pan, byłam juz w clear systemie i amluxie, i moim zdaniem pod wzgledem warunków pracy te te firmy do sary moga sie schowac. z tych co z nimi pracuje nikt nic złego nie mówi więc opinie negatywne sa raczej od tych którzy albo karani albo szukaja łatwej pracy, a dzis chyba wszedzie trzeba pracowac

Tak6Nie

Roman

Pracuje w tej firmie od roku nie narezkam bo szef jest słowny, jak coś powie to tak zrobi, jak powie ze kasa będzie wczęsniej to zawsze tak jest, to mój druga fucha bo pracuje w dwóch firmach, jeżdże wózkiem do mycia posadzki na magazynie, ciesze sie z tej roboty bo nikt za mną nie łązi i nie sprawdza, noc hyba ze szef a jego się oszukac nie da bo sam mnie tego nauczył. Wiem ze maja dużo zakładów w obsłudze, bo czasmi to szefa nie widze i miesiac, ale on mówi ze po co ma mi łeb zawracac jak ja wiem lepiej do niego co trezba zrobic. Komórke dostałem to jak trezba dzwonie, ja jetsem zadowolony i jak się uda to nie mam zamiaru zmieniac roboty.

Zostaw opinię o Sara System Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie