Log.It Adam Kuchta

Zabrze

Opinie o Log.It Adam Kuchta

spedytor

ja jestem zadowolony co miesiąc bez problemu wynagrodzenie dostaję nie ma opóźnień w wypłatach, pracuję tam ok roku i jak na razie jest oki. Wiadomo jak to bywa w różnych społecznościach nie zawsze jes różowo ale przeszedłem już klika firm i nie jest źle, można się dogadać, a umowa najniższa krajowa na czas określony + diety i stawka kilometrowa.

Mała firemka transportowa posiadająca trzy autka o ładowności do 3,5t zajmująca się transportem międzynarodowym.Dwóch młodocianych właścicieli którzy mają kompleks mani wyższości.Praca głównie na czarno bez jakiejkolwiek umowy, ubezpieczenia itp. Zarobki poniżej normy, jeśli gdzieś płacą 0,20zł. od kilometra to tutaj tyle nie zarobicie.Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Log.It Adam Kuchta - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Log.It Adam Kuchta