SŁAWMONT -ZAKŁAD ROBÓT MONTAŻOWYCH WIESŁAW SŁAWIŃSKI

Lublin

Opinie o SŁAWMONT -ZAKŁAD ROBÓT MONTAŻOWYCH WIESŁAW SŁAWIŃSKI

pafcio

spoko ekipa i dobra kasa :)

Papa

Jeden wielki syf ...

były

Praca dla młodych niedoświadczonych albo dla starych co już nie znajdą innej pracy. Firma opiera sie na takim filarze. Musisz robić wszystko za 1800zł Brak rozwoju. Nie doceniają pracowników.

niewolnik

Ile nie zrobisz to za mało, jak ktoś obmiar spier.... to wszyscy ponoszą koszty poprawek . Wyzysk , brak szacunku dla człowieka, brak godziwej zapłaty . Jak najdalej z tego bagna .

pius

wyzysk za grosze

Zostaw opinię o SŁAWMONT -ZAKŁAD ROBÓT MONTAŻOWYCH WIESŁAW SŁAWIŃSKI - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SŁAWMONT -ZAKŁAD ROBÓT MONTAŻOWYCH WIESŁAW SŁAWIŃSKI