CERP POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o CERP POLSKA SP. Z O.O.

nbhnmnn
użytkownik zarejestrowany

to ta oferta najwyrażniej juz została objęta @Fred a swoja drogą, to tego typu staniowisko wcale łatwe nie jest, trzeba dobrze grać i udawać, nie sądzicie?

tpoee

Nie polecam, opóźniają wypłatę jak tylko mogą, płacą marne groszę, a praca wcale nie lekka. Unikajcie bo będziecie żałować.

tyxha

nie polecam, juz póltora miesiaca czekam na wynagrodzenie, pozatym obiecywali prowizje, i inne, a wyszlo z tego tyle co nic, oszusci.

ona

Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, pieniążki wypłacane terminowo. Świetna praca dla osób mieszkających w pobliżu supermarketów, gdzie prowadzone są badania, a które chcą dorobić te parędziesiąt zł do kieszonkowego. Nie polecam osobom, które muszą specjalnie dojeżdżać i wydawać kasę na transport.

Maciej

Chwale sobie prace z tą firmą. Jako praca dorywcza w 100% spelnia moje oczekiwania! :)

Zostaw opinię o CERP POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERP POLSKA SP. Z O.O.