Agro-TaK

Zagrodno

Opinie o Agro-TaK

Lidia

Właśnie @lkiu, dlatego nie ma, co porównywać zarobków bez podania stanowiska/kwalifikacji i doświadczenia. Tak właśnie w firmach warunkuje się płace. Początkujący będzie zarabiał mniej niż osoba po 20 latach pracy.

lkiu

no wiesz @xi takie wynagrodzenie to przeciez w duzej meirze zaezly od tego jakie stanowisko do pracy bierze sie pod uwage i jakie ma sie kwalifiakcje..

........

Szkoda słów... Te komentarze są żałosne

hehe masakra co tu sie dzieje tylko najszczyc na te firme

Ejdam

tomi daj sobie spokoj z ta firma ja jestem niecaly tydzien po wyplacie i juz zem wszystko przechlal razem z moja ciasna (usunięte przez administratora) zolimy tak ostro ze zrec nie ma co ale za to sie deptamy jak kroliki

tomi

hcialbym pracowac w tej firmie fan rolnictw

Ejdam

kocham swojego (usunięte przez administratora) kierownika jest boski. Olek przepraszam juz Ci nie wygryze turlakow (usunięte przez administratora) sam sie musisz zadowolic Jelcyn pizdelcyn uhaha jestem super ps Gosia syfonosia miala tyle batow w ci... Ze cale zagrodno by nimi ogrodzil uhehahihi

Ślipiaty

dzien dobry Mietek jestem tak ostro walilem w agro taku nie bylo dnia zebym tam nie pil i tera jestem na rencie i mam wszystko w(usunięte przez administratora) tak wiec polecam te firme bo od tego chlipania mam rencinke pozdrawiam Ślipiaty

ejdam

a ja mam dwa zeby jeden do otwierania piwa a drugi zeby mnie bolal musze se wstawic trzeciego zeby jelcynowi ser z pod laski skrobac

sowizno

a ja biere wozek i ide nabiere se ziemniokow bo mnie sie zrec chce troche tez pogonie na osiedlu ludziska biero je jak nic po 2zeta kilo nie to co w mak kejnie

ksiegowy

ja zara biere ksiegowego i obdoje se traktorek do wyplaty daleko a pic sie chce

franek

kiedys bylem maly ale mialem duzego dzisiaj jestem duzy a moj pedzel dalej jest maly lubie agro tak bardzo lubie jak na warsztacie cheftaja lubie tez kolysac jajka byka kiedys nawet nacieralem sie klockiem cielaczka:)bo chcialem byc czescia tej firmy. Maja duzo ziemniakow lubie czasami je kopac i biere je do piwnicy na jadlo chce tam zakisc ogorca na wieki bo mam zakuta pale jak owad stanlej mordziaty owad bez torbowa kondonowa palka. A i adas to mi ostatnio rodzyna wygryzl z wieracza popuscilem mu szpare i tak sobie pociumcial fajnie nie?bylem tez u niemca to mi dal popalic arbajt sznela arbaj sznela i dlate go teraz jestem ryzawy oh na ja majne munsien is ryzawiec und is libe pimelst und gut jaja masiren

beny

widac po tych opiniach jaka patologia tam pracuje...brak slow poprostu

Jelcym

czesc jestem Olek Jelcyn i tak sobie pisze bo lubie i sobie pisze bo lubie i sobie pisze i dra pie sie po torbie i fajnie jest bo katorga fajna jest oo tak bejbe bede tam ryl rorewer end ewer i koko dzambo i do pszodo estas loka stasiek owad

ejdam

jestem po wyplacie... Masakra kocham agro tak ale to co zarobilem to porazka dwa dni picia i po kasie je balem caly miesiac jak beduin ze Starym grzechotnikem i wiecej Robciu za staz biere niz ja. Ale i tak Kocham agro tak i swojego kierownika Gosie tez kocham bo jestem Zebatym Aniolem

Beny

Wstyd mowic o zarobkach ledwo na życie starcza

Gosia

Agro tak odmienil mojego Adasia stal sie innym czlowiekiem:) nie zastanawiajcie sie dluzej agro tak daje nadzieje na lepsze jutro. Agrotak ponad wszystko

ejdam

Jestem przyszloscia i nadzieja agro taku w piatek wyplata i wstawie sobie wkoncu nowe zabki. Dziekuje bogu ze tu pracuje a gro tak forever

Adam Kindler

Kocham AGRO TAK pracuje tam od miesiaca i jest bosko,,,Agro tak uratowal i zmienil moje zycie. z tego powodu wstwie sobie zeby Zebatka

Zebatka

znacie Kwiaciarke cmentarna

beny

zara zdymie gacie i tu nawale

beny

kolbe klade na Agro tak i zbyszka

kraśko

Agro Tak pffff... beznadziejna firma tyle w tym temacie

?

kazdy zarabia jak moze a ty jestes[usunięte przez admina] ze otym piszesz i inym przypal walisz wes sie ogarnij

ona

jeżeli firma została przejęta za bezcen to czemu sam jej nie kupiłeś? jeżeli praca się nie podoba to się zwolnij! nikt na siłę nigdzie nie trzyma! jeżeli chce się podwyżkę trzeba mieć argumenty, a żeby je mieć trzeba mieć trochę oleju w głowie. Pozdrawiam wszystkich nienaoliwionych :)

ja

Zgadzam się z resztą. Sami [usunięte przez admina] , stawki ustalają wedle znajomości, najwieksze wypłaty dostaja najwieksi[usunięte przez admina] , poza tym wogóle nie dbaja o pracowników, żadnych powyżek, premii, bonów na święta. Sprawa godna nagłośnienia!!!!

ppp

tak wszyscy wiemy kto to taki ale słyszałem że się już na nich czają

elvis

spółka agrotak jest to firma przejęta za bescen od państwa a właściciele to dyrektorzy dawnego kombinatu pbr

anonymus

w tej firmie jedyną podwyżką jest handel olejem napędowym robią to wszyscy mają nawet swojego odbircę który odbiera to bezpośrednio na polach . wszyscy wiedzą kto to taki i śmieją się że są tacy sprytni. a włściciele to [usunięte przez admina] nie potrafią nawet tego przypilnować

Zostaw opinię o Agro-TaK - Zagrodno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-TaK