Perbud Instalatorstwo Grzewczo-Sanitarne

Wołomin

Opinie o Perbud Instalatorstwo Grzewczo-Sanitarne

nbnjm

@były pracownik niesttey ludzie tutaj sa/ znaczy czuja sie bezkarni i mysle że tez troche są...dlatego co niektórzy wypisuja rózne dziwne rzeczy.....

były pracownik

Ciekawy jestem czy innych pracodawców i firmy tak oczerniacie - bo osobiście znam tego człowieka i wiem na co go stać ale na pewno nie jest oszustem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem u tego człowieka w latach 2003-2009 czyli sześć lat i nigdy nie zostałem oszukany na złotówkę choć muszę przyznać że to raczej ja i inni pracownicy nie byliśmy w porządku wobec niego i nie jednokrotnie braliśmy kasę nam nie należną (niewypracowaną) - ty senna, baan, baran, kead i sasza najprawdopodobniej jesteście nieudacznikami życiowymi z bardzo małym ego a wygórowanym mniemaniu o sobie i czy to będzie ta firma i ten człowiek czy inna - po prostu jesteście pasożytami którzy chcą grać kasę i nic nie robić, a jak zostaną wywaleni na zbitą mordę z roboty to z braku innego zajęcia siedzą w internecie i pod kretyńskimi nicami wypisują kalumie pod czyimś adresem masz jaja to podpisz się z imienia i nazwiska skoro tak dużo wiesz o tym człowieku i firmie na marginesie to nie on jest właścicielem tej firmy - no nieudacznicy miejcie odwagę i podajcie swoje dane

były pracownik

baran

pracodawca pijus nie placi,zadluzony po uszy po prostu bankrut i kawal zlodzieja dziwie sie ze jeszcze takim pijakom zlecaja jakiekolwiek prace po prostu nie zawracajcie sobie glowy ta niby firma zalozona po to by znowu wyludzic z banku kredyt jak sie uda to zmiana nazwy iznowu to samo tak sie to kreci pozdrawiam

Sasza

Zainteresowany
@Sasza 30.10.2014 12:16
Proszę spisywać umowy z tym pracodawcą/wykonawcą. Nieuczciwy pracodawca i wykonawca. Nie płaci za wykonane prace....

Trochę więcej konkretów

Zostaw opinię o Perbud Instalatorstwo Grzewczo-Sanitarne - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perbud Instalatorstwo Grzewczo-Sanitarne