SOT

Białystok

Opinie o SOT

elmariaczi

kierowcy mają przejebane a druga sprawa ze kieruje tym 2 debili jebanych którzy nie mają pojęcia o niczym jeden który zarządza kierowcami nawet nie ma kategori C a i kat B to nie wiadomo czy ma imbecyl a główny kierownik wysłowić się nie umie tępe dzidy i tyle nie polecam śmiecie, sobie wiecej biorą w kieszeń a kierowcom chuj płacą, oszuści!

Firma szczyci sie tym że daje zatrudnienie i pełne świadczenia (co na kazdym kroku podkreślają) jak by to był jakis kosmos w innych zakładach pracy, jest to firma w której od 30 lat nic sie nie zmieniło pod względem podejścia do pracownika cały czas rządzi komuna, w ofercie zatrudnienia tej firmy powinno być napisane " silnych i głupich zatrudnimy " poniewaz tylko takich pracownikow uwazają za najlepszych, poniewaz pracują ile sie im kaze a nie prosza o podwyzkę .

Zostaw opinię o SOT - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOT