Opinie o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. w Bochnia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENIGMA GROUP Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENIGMA GROUP Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. w Bochnia

cdcd

Dzisiaj jest wtorek wina być wypłata jak pani mówiła wypłaty nie było gorzej że między czwartkiem a piątkiem będą pieniążki bardzo dziwna firma jeśli nie wypłacono im ktoś na sprężynie powinien przyjść zobaczyć jak ta firma działa lepiej zeby wyplacili Państwowa Inspekcja Pracy i BHP się tam przyjado

czarny

źle nie jest tak mogę stwierdzić gdyby było to bym odszedł po wypłacie

czarny

niedawno się zatrudniłem z Panem Jackiem rozmawiałem przy przyjęciu do pracy miła osoba a co wypisują tu to jakies bzdury

haha
@czarny

nie chwal dnia przed zachodem słońca popracuj pare tyg i dopiero napisz komentarz

stary

wszystkie pozytywne komentarze i pochlebstwa pisze właściciel!!!!!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ENIGMA GROUP Sp. z o. o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Dam pracę?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
dżem

naprawdę co do zarobków nie są złe mogły być większe ale cóz dopiero niecały rok pracuję inni stali lepiej zarabiają. Kwestia ludzi dużo jest takich pracowników co by chcieli najlepiej pieniadze na konto a nic nie umieją

nn
@dżem

stali pracownicy ?? duzo ludzi? A gdzie ich chowacie ? bo nikt ich nie widzi;)

wp

ta zarobki takie dobre ze ludzie omijaja ta firmę szerokim łukiem . A w Urzędzie pracy oferty z ENIGMY wisza na tablicy cały czas rok po roku. Dziękuję ;p

sdf

atmosferę to sobie kolego sam musisz wypracować Ja mogę ci powiedzić że ja i koledzy mają umowy na stałe wypłaty to już sam piszesz nie są najgorsze i to potwierdzam a jak bedzie dalej taka zima jak jest to zarobisz a nie narobisz się

sdf

Potwierdzam jest ubezpieczenie brak śmieciówek Warunki dużo lepsze niż w poprzednim zakładzie

Smiech na sali jak czytam te komentarze, :)) zero prawdy

waldi

Pracuje niedawno ale jesli chodzi o zarobki to złego słowa nie powiem jedynie doradzil bym szefowi żeby ludzi którzy się obijają nie robią wręcz kradną takich nalezy pozwalniać

odp

Jako kobieta do chyba w kadrach szukasz pracy bierz swi i jedz rozmawiac o zarobkach

praca co dwa tygodnie co za głupoty ktoś pisze ja od marca codziennie w pracy i nie ma kiedy wolnego wziąść

r

Kolega pracuje i sobie chwali w dodatku codziennie jest w pracy nawet w soboty płace pisał że są dobre W zimie to wiem że coś był w domku bo sniegu nie było wiec mial więcej czasu gdybym mial prawko na c to chetnie bym poszedł na miejscu praca ale to teraz są duze koszty

abc

praca 2 tyg w miesiacu resztę większość pracowników siedzi w domu i czeka jak łaskawie zadzwonia ze trzeba przyjsć bo okazało sie ze jest praca na nastepne 10 dni co do wyplat nie terminowo z dużym opóznieniem . ODRADZAM

y

Witam Czy jak kiedyś się pracowało w enigmie i się od niej poszło do biedronki pracować ,czy ta firma z powrotem przyjmie mnie jestem kierowcą kat c+e?

a

pracuje niedługo zgodzę sie z gindolem firma jak każda inna pracować trzeba.Przyjęcia są ja osobiście podjechałem do ich sekretariatu z podaniem

kolo

Olek może coś więcej napiszesz dlaczego nie polecasz Enigmy ???

olek

Nie polecam

olek

Nie polecam

a

praca nie do lekkich należy pracować trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. - Bochnia

• Jak się pracuje w ENIGMA GROUP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENIGMA GROUP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENIGMA GROUP Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENIGMA GROUP Sp. z o. o.