Opinie o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. w Bochnia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENIGMA GROUP Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENIGMA GROUP Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. w Bochnia

Cdd

A ten Pan KK to jeszcze tam pracuje bo było z nim wiele zabawy nie było dnia żeby boki nie zrywac

Zzz

Ten Pan Psuja to chodzi o Pana KK niely ubaw z tym palącym się samochodem jak się okazało to spodnie mu się paliły

bn
@Zzz

widać mobbing przelewa się nawet na forum ciekawa firma

jm
@bn

Nie ma się co dziwić prawie każdy kto się zwalnia lub nie da sobie w kaszę dmuchać jest obrzucany błotem

Wiesiek

Andriu ale Pan Psuja poszedł do innej pracy ale też tam psuł wywalili go z tego Tarnowa

Wiesiek

Andriu Chyba wiem o kogo chodzi Pan psuja zakleszczona skrzynia dużo śmiechu

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ENIGMA GROUP Sp. z o. o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Dam pracę?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
R

Polecam naprawde warto

GM
@R

A co to ludziska nie chcą w enigmie już za frajer pracować ?

Hr
@GM

Ja prepracowalem 5 lat i jak zdrowie pozwoli to przepracuję nastepne 5 to nie jest praca przymusowa gdyby mi się nie podobało to po miesiącu bym zrezygnował pracy w Polsce nie brakuje.

Andriu
@GM

Sluchajcie rozni są ludzie ja znalem takiego kierowce co do niego trzeba bylo jeździc i z góry mu zjezdrzać bo się bał albo jak jechał samochodem to stanął 20 metrow od firmy i dzwonił że mu się samochod pali a paliły mu soę spodnie bo upuścił papierosa

M

śmiechu warte wiadomo kto to pisze

Arek

Ja pracowałem tam, pracę miło wspominam. Po powrocie z zagranicy też tam podejdę. Pozdrawiam

Waldi

Nero masz rację źle tu nie jest

@Waldi

pracuje pół roku jest narazie ok niektórzy głupoty tu piszą w rzeczywistości Do tej pory jest dobrze

Andriu
@Piotr

Piotr masz 100% racji pracuję już 8 miesięcy i gdybym czytał te głupoty to bym napewno do pracy tu nie przyszedł . Naprawdę są prace co jest dużo ciężej

Jurek

Faktycznie zarabiam troszkę mniej niż w międzynarodówce ale wolę tu gdyż codziennie jestem w domku drwal nie mów o zarobkach bo wiesz jak pracowałeś :) przyjdz jeszcze na piwko

drwal
@Jurek

Na szczęście bylem tylko raz w biurze i to ci mi zaproponowano rozczarowało mnie . Na dodatek słyszałem że wypłaty nie terminowo trzeba się o pieniądze prosić

Jerry
@drwal

Czym się rozczarowałeś w biurze są piękne dziewczyny jak cię rozczarowały to trzeba było do nas odrazu na budowę przyjść.

drwal

Za takie stawki co oferują Nawet ŁOPOTY się nie opłaca trzymać ;)

edek
@drwal

drwal ty chyba nie pamiętasz ty wtedy łopaty nie trzymałeś raczej to ona Cię trzymała gdybyś do rowu nie wleciał to pewnie jeszcze bys miał pracę :)

ds
@edek

Edku co ty sugerujesz? nie obrażaj ludzi którzy tam najciężej pracuja ;)

Jarek
@ds

Ma racje w jakiej firmie płaci się za spanie w fosie dobrze jest ale nieraz chce się jeszcze lepiej

Nero

Gdyby tam źle było napewno nie pracował bym tam

Widok

Jest ok

fc

Nie polecam

hg

Spoko

Fdd

Ja pracuje i jakby źle bylo to bym tam nie pracował

lukasz

Z tego co się ludzi pytałem to troszkę Chyba źle nie jest

hgfd

Dokładnie idz do szefa lub zadzwoń bo niedawno przyjął co pracował PDM Dębica więc napewno ci co odeszli a chcą przyjsć są przyjmowani

lukasz

z tego co wiem to jest kilku pracowników co odeszło do innych firm i wrócili jak to mówią nie ma jak u Jacka

p
@lukasz

Wierutne bzdury

nowy

Mam pytanie jak się odeszło z Enigmy do PDM Dębica to przyjmą z powrotem? Mam prawko kat C?

olo
@nowy

Wiesz najlepiej idz i sam się spytaj pogadaj dużo odeszło a jak wrócili to ich prxyjął ro dwa gdzieś tam pracowali niepodobało się im i wrócili .

Olo

Z tego co wiem to na brak pracowników w Enigmie nie narzekają ostatnio to 4 kierowców zatrudniono tam zawsze praca była lżejsza niż gdzie indziej

Zostaw merytoryczną opinię o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. - Bochnia

• Jak się pracuje w ENIGMA GROUP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENIGMA GROUP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENIGMA GROUP Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENIGMA GROUP Sp. z o. o.