ENIGMA GROUP Sp. z o. o.

Bochnia

Opinie o ENIGMA GROUP Sp. z o. o.

Wiesiek

Andriu Chyba wiem o kogo chodzi Pan psuja zakleszczona skrzynia dużo śmiechu

R

Polecam naprawde warto

Hr
@GM tydzień temu
A co to ludziska nie chcą w enigmie już za frajer pracować ?

Ja prepracowalem 5 lat i jak zdrowie pozwoli to przepracuję nastepne 5 to nie jest praca przymusowa gdyby mi się nie podobało to po miesiącu bym zrezygnował pracy w Polsce nie brakuje.

Andriu
@GM tydzień temu
A co to ludziska nie chcą w enigmie już za frajer pracować ?

Sluchajcie rozni są ludzie ja znalem takiego kierowce co do niego trzeba bylo jeździc i z góry mu zjezdrzać bo się bał albo jak jechał samochodem to stanął 20 metrow od firmy i dzwonił że mu się samochod pali a paliły mu soę spodnie bo upuścił papierosa

M

śmiechu warte wiadomo kto to pisze

Arek

Ja pracowałem tam, pracę miło wspominam. Po powrocie z zagranicy też tam podejdę. Pozdrawiam

Waldi

Nero masz rację źle tu nie jest

Piotr
@Waldi 15.09.2017, 10:13
Nero masz rację źle tu nie jest

Andriu
@Piotr 3 tygodnie temu
pracuje pół roku jest narazie ok niektórzy głupoty tu piszą w rzeczywistości Do tej pory jest dobrze...

Piotr masz 100% racji pracuję już 8 miesięcy i gdybym czytał te głupoty to bym napewno do pracy tu nie przyszedł . Naprawdę są prace co jest dużo ciężej

Jurek

Faktycznie zarabiam troszkę mniej niż w międzynarodówce ale wolę tu gdyż codziennie jestem w domku drwal nie mów o zarobkach bo wiesz jak pracowałeś :) przyjdz jeszcze na piwko

drwal
@Jurek 08.09.2017, 08:53

Na szczęście bylem tylko raz w biurze i to ci mi zaproponowano rozczarowało mnie . Na dodatek słyszałem że wypłaty nie terminowo trzeba się o pieniądze prosić

Jerry
@drwal 11.09.2017, 23:16

Czym się rozczarowałeś w biurze są piękne dziewczyny jak cię rozczarowały to trzeba było do nas odrazu na budowę przyjść.

drwal

Za takie stawki co oferują Nawet ŁOPOTY się nie opłaca trzymać ;)

ds
@edek 08.09.2017, 09:02
drwal ty chyba nie pamiętasz ty wtedy łopaty nie trzymałeś raczej to ona Cię trzymała gdybyś do rowu nie wleciał to pewnie jesz...

Edku co ty sugerujesz? nie obrażaj ludzi którzy tam najciężej pracuja ;)

Jarek
@ds 09.09.2017, 18:10
Edku co ty sugerujesz? nie obrażaj ludzi którzy tam najciężej pracuja ;)

Ma racje w jakiej firmie płaci się za spanie w fosie dobrze jest ale nieraz chce się jeszcze lepiej

Nero

Gdyby tam źle było napewno nie pracował bym tam

Widok

Jest ok

fc

Nie polecam

hg

Spoko

Fdd

Ja pracuje i jakby źle bylo to bym tam nie pracował

lukasz

Z tego co się ludzi pytałem to troszkę Chyba źle nie jest

hgfd

Dokładnie idz do szefa lub zadzwoń bo niedawno przyjął co pracował PDM Dębica więc napewno ci co odeszli a chcą przyjsć są przyjmowani

lukasz

p
@lukasz 04.07.2017, 16:31
z tego co wiem to jest kilku pracowników co odeszło do innych firm i wrócili jak to mówią nie ma jak u Jacka...

Wierutne bzdury

nowy

Mam pytanie jak się odeszło z Enigmy do PDM Dębica to przyjmą z powrotem? Mam prawko kat C?

olo
@nowy 26.04.2017, 08:22

Wiesz najlepiej idz i sam się spytaj pogadaj dużo odeszło a jak wrócili to ich prxyjął ro dwa gdzieś tam pracowali niepodobało się im i wrócili .

Olo

Z tego co wiem to na brak pracowników w Enigmie nie narzekają ostatnio to 4 kierowców zatrudniono tam zawsze praca była lżejsza niż gdzie indziej

wefd

nie wiem skąd te złe opinie ja sobie chwalę

opoioj

ja jak czytam opinie w internecie o danej pracy to tu na gowork wciągle źle piszą ludzie narzekają co byś nie szukał to tylko narzekania i narzekania przecież to nie obozy pracy jak się nie podoba jest źle to się rezygnuje i idzie do innej a czemu tego nie robią cóż może ta praca nie taka zła

wera

Każdy narzeka przy wypłacie wiadomo chciało by się wiecej ,ale odejść nie chcą dużo pracowało gdzie indziej a ci co odeszli to wrócili masa jest tam pracowników co przynajmniej raz lub dwa razy odeszli i wrócili Ja już w tej firmie 4lata nie pracuję ale z tego co widzę to koledzy moi zwalniają się potem zatrudniają się prawie każdy w kilku innych firmach pracował narzekają cały czas a odejść nie chcą

pooj
@wera 20.03.2017, 07:39

Bo Polacy to takie marudy wiecznie na coś muszą narzekać jak nie na pracę to na polityków

v
@wera 20.03.2017, 07:39

Masz trochu niekompletne informacje

jhnh

Ja żle zrobiłem że odeszłem od Pana Jacka wydawało się że gdzie indziej będzie lepiej a wyszło tylko że trzeba pracować 6 dni w tygodniu po 12godzin nieraz warto mniej zarobić a się nie narobić

l
@jhnh 16.03.2017, 08:50

śmiechu warte

Robotnik drogowy

Jo nie nażekom zime siedzisz w domu szef płaci ubezpiecznie kilka razy wyjedziesz jok jest z ciebie zadowolony to nawet dozuci to kasy pewnie że nojlepiej to by było z domu nie wychodzic i kosę dostac ale gdzie to tak wszscy kazą pracować

np

To proste jak ktoś ma rachonki lub rodzinę na utrzymaniu to w Enigmie długo miejsca nie zagrzeje

kdhw
@np 27.02.2017, 13:56

po to się chodzi do pracy by mieć pieniądze na rachunki inaczej bym siedział w domu :)

Asd
@np 27.02.2017, 13:56

A co ty pracujesz w Enigmie ale nie masz rachunków do opłaty to co ty jaskiniowiec jesteś jakiś nie korzystasz z pródu gazu itp że nie masz rachunków do opłacania Jeszcze napisz że pracujesz charytatywnie i pieniądze nie są Ci potrzebne

robotnik drogowy

ll
@robotnik drogowy 26.01.2017, 11:19
narazie zastój bo zima pracuja tylko kierowcy no chyba ze śniegu więcej to my tez mamy pracę narazie wziecie mają tam kierowcy...

My to znaczy kogo lub co masz na myśli?? Bo to trochu nie zrozumiałe.

Asd

nie ma co nażekać bywało gorzej

aa

Zasada jest prosta jeżeli nie otrzymałeś wynagrodzenia zgłoś to odpowiednim służbom i oczywiście PIP , po zmianach w ustawie przyjadą na budowę i skontroluja wszystko

dfgg

Szukam pracy i z tego forum opisów nic nie wiem niby jest źle narzekają ale pracuja niby jest tak bardzo źle ale dalej tam pracuja czyżby celowe znichecenie innych

tds

ja mam juz prawie wiek emerytalny lat jak zaczynalem prace to sie pracowalo na koparkach linowych bez wspomagania samochody tez nie byly takie jak teraz tlko sie w zimie w jelczu marzlo a tak apropo to kto eksplatuje te samochody pan Jacek czy pracownicy? Jest takie powiedzenie jak sobie poscielisz tak sie wyspisz

rtc
@tds 27.07.2016, 05:13

umarlaka raczej sie nie da reanimować Sprzęt zużyty do maximum należy wymienić bo stwarza zagrożenie dla ludzi i otoczenia . Tyle w temacie

gt

niedługo będą ludzi pod sklepemi rekrutować

tds

Ja jestem zatrudniony jako kierowca i jestem ponad 5lat z tego co wiem to najkrótszy staż kierowcy to 3lata owszem rotacja jest ale wśród takich co nic nie umieją

w
@tds 11.07.2016, 18:19

Zapewne jesteś blisko spokrewniony z panem Jackiem ;) że tak długo pracujesz;) Przestań pisać bzdury bo każdy wie jakim sprzętem dysponujecie trzeba być niezłym magikiem żeby tym jezdzić lub wykonywać jakiekolwiek prace ;D

zbc

Z Obowiązku wypłaty pensji nie zwalniaja pracodawcy żadne okolicznośći. takie sprawy zgłasza się do INSPEKCJI PRACY

jtd

Uwaga nie płaci zalega pracownikom z wypłatami

papa

praca spoko jest

użytkownik zarejestrowany

cd

cały czas zatrudniaja bo rotacja jest na wysokim poziomie;)

papa

ale robota w firmie coraz lżejsza:)

Asfalt

Jest coraz gorzej atmosfera w firmie jest fatalna robi się nie do zniesienia* nie da się normalnie pracować wynagrodzenie za pracę po terminie w ratach

nnnn

Omijać z Daleka !!!!!

cdcd

Dzisiaj jest wtorek wina być wypłata jak pani mówiła wypłaty nie było gorzej że między czwartkiem a piątkiem będą pieniążki bardzo dziwna firma jeśli nie wypłacono im ktoś na sprężynie powinien przyjść zobaczyć jak ta firma działa lepiej zeby wyplacili Państwowa Inspekcja Pracy i BHP się tam przyjado

czarny

źle nie jest tak mogę stwierdzić gdyby było to bym odszedł po wypłacie

czarny

haha
@czarny 02.04.2016, 13:52
niedawno się zatrudniłem z Panem Jackiem rozmawiałem przy przyjęciu do pracy miła osoba a co wypisują tu to jakies bzdury...

nie chwal dnia przed zachodem słońca popracuj pare tyg i dopiero napisz komentarz

stary

wszystkie pozytywne komentarze i pochlebstwa pisze właściciel!!!!!

dżem

naprawdę co do zarobków nie są złe mogły być większe ale cóz dopiero niecały rok pracuję inni stali lepiej zarabiają. Kwestia ludzi dużo jest takich pracowników co by chcieli najlepiej pieniadze na konto a nic nie umieją

nn
@dżem 29.02.2016, 12:49

stali pracownicy ?? duzo ludzi? A gdzie ich chowacie ? bo nikt ich nie widzi;)

użytkownik zarejestrowany

wp

ta zarobki takie dobre ze ludzie omijaja ta firmę szerokim łukiem . A w Urzędzie pracy oferty z ENIGMY wisza na tablicy cały czas rok po roku. Dziękuję ;p

sdf

Potwierdzam jest ubezpieczenie brak śmieciówek Warunki dużo lepsze niż w poprzednim zakładzie

ja

Smiech na sali jak czytam te komentarze, :)) zero prawdy

waldi

Pracuje niedawno ale jesli chodzi o zarobki to złego słowa nie powiem jedynie doradzil bym szefowi żeby ludzi którzy się obijają nie robią wręcz kradną takich nalezy pozwalniać

odp

Jako kobieta do chyba w kadrach szukasz pracy bierz swi i jedz rozmawiac o zarobkach

praca co dwa tygodnie co za głupoty ktoś pisze ja od marca codziennie w pracy i nie ma kiedy wolnego wziąść

r

Kolega pracuje i sobie chwali w dodatku codziennie jest w pracy nawet w soboty płace pisał że są dobre W zimie to wiem że coś był w domku bo sniegu nie było wiec mial więcej czasu gdybym mial prawko na c to chetnie bym poszedł na miejscu praca ale to teraz są duze koszty

abc

praca 2 tyg w miesiacu resztę większość pracowników siedzi w domu i czeka jak łaskawie zadzwonia ze trzeba przyjsć bo okazało sie ze jest praca na nastepne 10 dni co do wyplat nie terminowo z dużym opóznieniem . ODRADZAM

Zostaw opinię o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENIGMA GROUP Sp. z o. o.