CKK Profesja Sp. zoo

Łódź

Opinie o CKK Profesja Sp. zoo

czupak
użytkownik zarejestrowany

Wg mnie policealna szkoła medyczna jest najciekawszą ścieżką, ale szkolenia też mają spoko

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z CKK Profesja Sp. zoo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... kulturalni i mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w CKK Profesja Sp. zoo: Najbardziej nie podobało mi się w CKK Profesja Sp. zoo:

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z CKK Profesja Sp. zoo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w CKK Profesja Sp. zoo: Najbardziej nie podobało mi się w CKK Profesja Sp. zoo:

Zostaw opinię o CKK Profesja Sp. zoo - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CKK Profesja Sp. zoo