Warehouse “TNT Kingsbury PDC”

Tamworth

Opinie o Warehouse “TNT Kingsbury PDC”

Huma

Jako pierwsze miejsce pracy nie jest złe ,ale napewno nie jako na dłuższy czas,ogólnie nie polecam, zacofany zakład,system pracy nie ciekawy ,bardzo wykorzystują fizycznie pracowników ze wzgledu na brak sprzetów elektrycznych,do tego tylko jeden system pracy czyli nocki i nierzaciekawe traktowamie pracowników na hali,sposób odnoszenia sie liderów sekcji do ludzi zwłaszcza do osób zatrudnionych przez agencje.Nierównosci płacowe na nowych i starych kontraktach dla osób pracujączych pod firmą ztwarza sytuacje ze i pracownicy Tnt nie szanuja pracodawce a zwiąski działające pod firmą to wielka kpina!/pozdrawiam

Zostaw opinię o Warehouse “TNT Kingsbury PDC” - Tamworth

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warehouse “TNT Kingsbury PDC”