Opinie o Spomasz – Wronki Grupa SEPI w Wronki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomasz – Wronki Grupa SEPI w Wronki

Czy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie ma takiej firmy Spomasz SEPI

gn

Spore zmiany jak jest nowy właściciel, duże inwestycje, porządek i podwyżki zaczyna być fajnie - brawo dla prezesa Wojtka !

goga

motywacja załogi beznadziejna, płace jedne z najniższych na lokalnym rynku, organizacja oraz planowanie produkcji nie istnieje, młody Prezes z wiedzą techniczną lecz z brakiem doświadczenia w zarządzaniu firmą, do tego należy dodać ciężki okres jeżeli chodzi o zamówienia......czy może być gorzej?

Ko
@goga

Gorzej chyba byc nie moze...

Goofie
@goga

Ciezki okres jeśli chodzi o zamówienia? To Ty gościu chyba w innej firmie pracujesz...dawno nie było tyle

@goga

A Prezes nabrał już doświadczenia?

@Star

Nie wiem, dlaczego interesuje Cię właściwie ta kwestia. Zajmujemy się tu bowiem nieco innymi tematami. Skupiamy się mianowicie na dyskutowaniu o warunkach, jakie stwarza swoim pracownikom firma Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Jesteś w stanie powiedzieć nam coś o nich? Widziałam, że poszukują nowych ludzi do pracy - między innymi koordynatora ds. zaopatrzenia i kooperacji, a także lean managera. Czy nowo zatrudnione osoby od razu pracują w oparciu o umowę o pracę, czy obowiązuje je okres próbny?

@Gabriela

Interesuje mnie ta kwestia, ponieważ dobrze zarządzana firma to również dobre warunki dla pracowników. A dobrze zarządzana może być tylko przez kogoś, kto się na tym zna, ma doświadczenie itp.

Bob
@Star

a czy przypadkiem nie jest też tak, że dobrzy pracownicy to tacy, którzy nie srają w swoje gniazdo? czy pracujesz tam za karę czy z przymusu?

@Bob

Nie pracuję tam.

Zdegustowany

Poświęcając swój czas i pieniądze (kilkudziesięciokilometrowy dojazd) aby uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej oczekuję informacji zwrotnej ze strony pracodawcy. To dobry zwyczaj i wymóg zwykłej przyzwoitości. Brak jakiejkolwiek informacji po upływie kilku miesięcy (sic!!!)każe mi sądzić, że mam do czynienia z firmą niepoważną. Odradzam, szkoda czasu...

Wron
@Zdegustowany

Zdesperowany, na jakie stanowisko aplikowales?

zd
@Wron

Operator maszyn

kilo
@Zdegustowany

Kiedy byłeś na rozmowie i jaką stawke zaproponowali?

zd
@kilo

W ostatnich dniach 15zl

juk
@zd

Firma woli zatrudniać konstruktorow niż prawcownikow fizycznych

Jarek
@juk

A tyle wolnych stanowisk mają fizycznych od,ślusarza do tokarza

Mario
@Jarek

Jedyny plus i moze coś jeszcze ze godziny pracy w tej firmie są na jedną zmiane bo taka amica to 3 zmiany

Ktos
@juk

Bez dobrych konstruktorów to tej firmy by już nie było. Przecież to już nie te czasy żeby robić tylko jako podykonawca- teraz można przeżyć tylko mając jakiś własny wyrób. Kumpel pracuje tam i mówi że robią dużo swojej produkcji. Niemcy i Francuzi lokują teraz swoje zamówienia na proste podwykonasywo na wegrzech albo rumuni

Tadek
@zd

Nie które wronieckie firmy jeszcze stawkę 13 zl brutto proponują

Czy po rozmowie w Spomasz – Wronki Grupa SEPI rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Gabriela

Spomasz – Wronki Grupa SEPI poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty Ds. Lean Manufacturing. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za standaryzację operacji i wprowadzanie optymalizacji organizacyjnej we wszystkich możliwych obszarach, inicjowanie usprawnień oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych. Czy ktoś z Was pracuje na tym stanowisku? Jak oceniacie warunki zatrudnienia na nim?

Michal
@Gabriela

Skoro szukają to chyba jeszcze nikt nie pracuje na tym stanowisku.

Artur

Witam wszystkich. Chciałbym sie zatrudnic do tego zakladu bo widziałem ogłoszenia w gazecie ale zalezy mi na dowiedzeniu sie pewnych podstawowych bardzo istotnych dla mnie rzeczy. Moze ktos mi powiedzieć na temat stawki brutto mniej więcej na start. Posiadam uprawnienia na wozek widłowy , szescioletnie doświadczenie na tokarce numerycznej poziomej . Jest możliwość godzin nadliczbowych i czy ktos zmusza do nadgodzin bo gdzieś wcześniej pisało o tym tu . Zaloga jest w porządku? Park maszynowy jes stary czy nowy? Pytam tutaj bo ogółem ogłoszenia widzę troche już są w prasie. Moze ktos mi szerzej wypowie sie o temacie tego zakładu bo nie chcialbym wdepnac w minę . Pozdrawiam Artur.

Git
@Artur

Nadgodzin praktycznie brak stawki to 15zl brutto zaloga jak zaloga

Artut
@Git

No to słabo. Myślałem ze jako firma z tak wieloletnią tradycją na rynku lepiej płacą specjalistom.

@Artur

Artur, złóż papiery, idź na rozmowę i się wszystkiego dowiesz. tutaj siedzą same marudy od których i tak niewiele się dowiesz - zastanawiające jest to że marudzą a nadal tam pracują...czyli jednak pewnie nie jest tam tak źle

Ktos
@Git

15 brutto? to chyba jesteś uczniem po szkole zaraz. Doświadczeni pracownicy zarabiają dużo więcej - nadgodzin jest wiele, tylko trzeba chcieć pracować i można nawet w soboty robić.

Artur o
@pracownik

We wronkach wszyscy podobnie płacą więc nie mam gdzie iść.

Wasyl
@Artur o

ARTUR. Byłeś na rozmowie? Co Ci zaproponowali? Chce też złożyć papiery bo w tym koreanskim kołchozie już nie daje rady .. daj znać czy jest sens

Nikt
@Ktos

No tak jak ktoś nie ma domu, bliskich, psa czy nawet kota to jest układ wspaniały.

Hyuie
@Ktos

To przyjdz i pracuj za tyle ciekawe czy dostaniesz 15zl brak premii nic 0 robol zostabie w tej firmie robolem

Wyjeb..
@Ktos

Uważasz że 18zl/h brutto to dużo więcej niż 15 brutto? 10lat stażu. Oblicz sobie wynagrodzenie przy 168h bo tak przy dobrym miesiącu jest

sołtys

Zakład leży . nadgodzin brak . Nawet pastę i mydło zabrali. Prezes obstawia się chłopczykami których wali na dekiel.Zero pojęcia o pracy nie wspominając o rządzeniu. Nie polecam tu pracy.

@sołtys

Naprawdę tak źle oceniasz pracę w Spomasz? Może jednak są jakieś plusy pracy w tej firmie? Czy pracodawca oferuje pracownikom możliwość rozwoju poprzez organizowanie kursów i szkoleń? Tak zapewnia na swojej stronie internetowej.

Cwelk

brak premii jakichkolwiek to śmiech na sali zeby tacy fachowcy którzy tylko sie stresuja przy tej dokładnej pracy nie mieli nic nawet dobrej stawki to wstyd .. niech ludzie otorza wkoncu oczy wszedzie wokół stawki jakies normalne 20zł+ a nie śmieszne 15zł i masz sie cieszysz ze masz robote !! (usunięte przez administratora)TO NIE KOMUNA żeby tyle zarabiać . Nie Pozdrawiam.

jarek
@Cwelk

Hmm to gdzie np takie stawki we Wronkach???

@Cwelk

Pracujesz obecnie w Spomasz? Napisałeś, że pracodawca nie oferuje premii finansowych, a czy można liczyć na dodatki pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia? Rozumiem, że nie jesteś usatysfakcjonowany proponowanym wynagrodzeniem. Jak ocenisz atmosferę pracy w Spomasz?

Nikt

Po zmiane właściciela jest tylko gorzej. Wielkie oczekiwania. Zarobki bez jeb.. nadgodzin marne, pracuje tu i nie polecam. Praca dokładną a maszyny trupy. Premi brak, żadnych dodatków do wypłaty z tytułu braku l4 itp. Po za tym bilans pracowników umysłowych do fizycznych 1:1 i trzeba na nich zarobić

Gabriela

@Wronek, długo pracujesz w Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Na jakim stanowisku pracujesz? Jestem ciekawa czy po za podstawowym wynagrodzeniem pracodawca oferuje dodatki pozapłacowe lub premie finansowe. Twoja odpowiedź na pewno będzie pomocna dla innych użytkowników. @znajomy, jeśli pracujesz w Spomasz to wyraź proszę opinię o pracy w tym miejscu. Dodatkowe informacje o atmosferze pracy czy warunkach zatrudnienia będą cennymi danymi dla osób, które zaglądają na forum.

Jak ktos pracuje dłużej i da sie poznac z dobrej strony to z pewnościa nie narzeka na zarobki!!

znajomy
@Marek

od 15 zl bruto

sajsung

A premie miesięczne czy kwartalne u was są i na,święta czy tylko zwykła wypłata z kilkoma nadgodzinami?

sajsung

To ile tak na dzień dobry stawki u was,sie zaczynają u operatorów?

Wronek

Witam.Jak na Spomasz 15 zl brutto przy takiej pracy precyzyjnej no i materiały o niemałych gabarytach do obróbki mechanicznej cnc to mała stawka. Fakt we Wronkach wszedzie tak płacą.

Gabriela

@Nyrus, widzę, że dysponujesz informacjami dotyczącymi warunków zatrudnienia w Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mógłbyś krótko opisać swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z tą firmą? Pod jakimi względami, Twoim zdaniem, warto ubiegać się o pracę u tego pracodawcy?

pracownik?

Podobno jest nowy właściciel?? Prawda to? Duńczycy czy Szwajcarzy kupili Spomasz. ma być dużo nowych zamówień i szukają ludzi...będę obserwował poczynania tej firmy bo może będzie ciekawa alternatywa do pracy będzie...chyba troche bardziej ambitna robota niz na tasmie w kuchenkach

Szerszeń z tramwaju
@pracownik?

Masz rację Jakub. Ciekawe czy jakieś konkretne podwyżki dadzą

Nyrus
@pracownik?

Tylko ze na tasmie masz lepsze zarobki niz w tej firmie..

Gabriela

@Szerszeń z tramwaju, czy coś wiadomo więcej w kwestii ewentualnych podwyżek w Spomasz – Wronki Grupa SEPI, o których wspomniałeś w swoim ostatnim wpisie na tym forum? Ta informacja z pewnością będzie ważna dla innych użytkowników forum rozważających zatrudnienie w tej firmie.

Luzak

Ja pracuję tu od samej szkoly zawodowej okolo 15lat i mam nawet 20zl zl brutto, a premi jak niema. Mają wy..na nas.

Okula
@Luzak

Szukaja ludzi do pracy na slusarke maszyny itp a place sa smieszne jak na taśmę... nie polecam i armosfera grobowa i ten szerszeń

Anek
@Luzak

No to z nadgodzinami i sobotami pewnie z 3500zl na rękę wyciagasz na czysto! A tu ktoś narzekał na pensje... ludzie maja chyba wygurowane rządania

Luzak
@Anek

Nie siedzę nadgodzin bo chcę miec życie prywatne. Nie sama pracą człowiek żyje. Chciałbym zmienić pracę ale wszędzie daja podobne pieniądze to mnie właśnie zniechęca

chyba nie
@Anek

kto ma 20zł ten ma wiekszosc ma stawki o 4zł mniejsze .. i pomimo ze jebiesz po 12h to 3 tys zł ciezko wyciągnąć jest .. ale cóz takie zycie jak to mówia ale do czasu na spokojnie sie poszuka czegos innego bo tutaj to tylko koledzy trzymaja mnie.

Gabriela

@Luzak, 15 lat zatrudnienia w jednym miejscu to imponujący wynik. Możesz z innymi użytkownikami podzielić się swoim całym doświadczeniem wynikającym z Twojej współpracy z Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Jak osobiście, bazując na czasie spędzonym w tej firmie, oceniasz tego pracodawcę? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

Gabriela

@pracownik, a Ty? Jakie masz zdanie na temat pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI? Zachęcam do dodawania swojej opinii! @Ktos, rozumiem, że pracujesz w Spomasz – Wronki Grupa SEPI. Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Spomasz – Wronki Grupa SEPI i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Spomasz – Wronki Grupa SEPI - Wronki

• Jak się pracuje w Spomasz – Wronki Grupa SEPI?

Zobacz opinie na temat firmy Spomasz – Wronki Grupa SEPI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomasz – Wronki Grupa SEPI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spomasz – Wronki Grupa SEPI
2.8/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 23
    64-510 Wronki