iPharma Group Sp. z o.o.

Poznań

iPharma Group Sp. z o.o.

Opinie o iPharma Group Sp. z o.o.

word

no bo trzymają wysoki poziom i wśród farmaceutycznej konkurencji naprawdę nieźle sobie radzą, kumpel pracuje dla nich jako przdstawiciel handlowy i naprawdę koszą dobrą kasę, ponieważ mają parę flagowych leków, nie będę reklamować, bo to niezgodne z prawem przecież, ale uwierzcie na słowo

rajtar20

Firma oszust. Jej celem jest tylko i wyłącznie wyłudzanie pieniędzy szczególnie od osób starszych, shorowanych i niedołeznych

Zostaw opinię o iPharma Group Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iPharma Group Sp. z o.o.