ApartmentsApart Sp. z o.o.

Opinie o ApartmentsApart Sp. z o.o.

indorek

no jest to co raz bardziej modne więc i co raz bardziej się rozprzestrzenia, w sumie nie mam nic przeciwko temu

Zbyszek

Witam. Dwukrotnie korzystałem z usług firmy wynajmując mieszkania we Florencji i Wenecji. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Drugim razem firma bardzo mi pomogła, bo wynajmując mieszkanie doszło do nieporozumienia z właścicielem mieszkania co do miejsca odbioru kluczy. Zadzwoniłem do Warszawy na wskazany telefon firmowy, sprawa została szybko załatwiona, co bardzo nam ulżyło. Polecam.

Macie nowe opinie o firmie ApartmentsApart Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o ApartmentsApart Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ApartmentsApart Sp. z o.o.