P.P.H.U. SIGMA

Głowno

Opinie o P.P.H.U. SIGMA

gabi

pomyliłaś firmy @Zosia PPHU SIGMA z Głowna , której dotyczy ta strona zajmuje się szkoleniami bhp dla firm, oferuje również odzież roboczą i ochronną

Zosia

Bardzo sympatyczny człowiek. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Człowiek kreatywny i pomysłowy. Dzięki niemu nasze wesele było wyśmienite. Polecam

Magda

Na swoim weselu miałam dj- Sigma i szczerze go polecam. Nie wyobrażam sobie orkierstry, bo nie lubie jak czasami przerabiaja piosenki. A dobry dj to tez wodzirej, poprowadzi zabawy, konkursy, zorganizuje oczepiny no i znacznie taniej niz orkiestra

GOSIA

świetnie potrafił zabwić gości, atmosfera któRą wprowadzał swoim poczuciem humoru sprzyjała dobrej zabawie, nie robił długich przerw

Zostaw opinię o P.P.H.U. SIGMA - Głowno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. SIGMA