Rem-bud

Kraków

Opinie o Rem-bud

romek

z tym przestępstwem zgadzam się bez wahania.. skoro pracownik widzi, że dzieje się w firmie coś wbrew prawu, to nie powinien tracić czasu na pisanie na forach. Jak widać, nic tak złego się widocznie nie dzieje :) a firma w Sosnowcu prowadzi znowu rekrutację i mimo negatywów, chętnie wyślę swoje CV

aji

uciekaj facet bo nieważne jakim jesteś specem i tak cię [usunięte przez moderatora]

Pracowałem w tej firmie jakiś czas Szef trochę ostry ale jeśli pracownicy podczas przyjęcia opowiadają jacy oni to niby fachowcy a później się okazuje ze dość ze pojęcia o robocie niem to [usunięte przez moderatora] to nie dziw się później ze ktos nie wypłacił zgodnie z umową bo jak ty byś prowadził firmę to ciekawe czy wystawiał bys tu jakiś komentarz teraz wiem cos na ten temat bo sam prowadziłem działalność kiedys jak robote zepsujesz to nie obciążą kosztami ciebie tylko jego a on to musi na kimś odbic nigdy wina nie jest po jednej stronie

serb

zbrojarze lub cieśle którzy pracowali w rembudzie lipiec-sierpień 2012 proszę o kontakt w sprawie nowej pracy sms mail br /> ( usunięte przez administratora ) wadowice ( usunięte przez administratora )

Oszukany

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami w 100% dodam tylko że firma ta obecnie działa we wrocławiu. od maja startują na ul. Sienkiewicza. Nie dajcie się zwieść, praca w końcowym r( usunięte przez administratora ) biznes się kręci od wielu wielu lat.

Pabloo

Małe sprostowanie, Rem-Bud firma zarejestrowana w miejscowości Krzywda woj, Mazowieckie. ( usunięte przez administratora ) Przestrzegam i odradzam!!!!

Zostaw opinię o Rem-bud - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rem-bud