Digital One Consulting

Łódź

Opinie o Digital One Consulting

skubas

Jak dla mnie @sejok to możesz zarobić więcej. Dlaczego niby nie ma tutaj premii? Są! tak jak ktoś już tutaj pisał tyle, że musisz się o nią postarać i nie jest to efekt podlizywania się szefowi czy coś takiego tylko realna nagroda za bardzo ciężką pracę

Anonim
@skubas 17.05.2016 08:14

Widzę PR dovrze walczy. Jesli normalnym jest siedzenie po godzinach za 2 tys zl to pozdrawiam.

Pensje bardzo niskie, duzo roboty nieadekwatnej do zarobkow. Masa stresu. Duże kolesiostwo ale to subkiektywna opinia, niemniej premie dostaje tylko kolko wzajemnej adoracji i jeden z tych, ktorzy siedzą po godzinach.

Zostaw opinię o Digital One Consulting - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digital One Consulting