Tess Kuza Teresa

Święta Katarzyna

Opinie o Tess Kuza Teresa

noso
użytkownik zarejestrowany

firma zajmuje sie organizację wyjazdów do Niemiec i tak nparwde nieżle im to wychodzi jak pisała @Krystyna jest zadowolona tak jak większośc, bo u nich jest to fajne, ze nie kończy się to na jednym zleceniu, jesli chcesz to naparwde mozesz wiecej razy wyjechać, zawsze potem dzownią i pytają o to podobno.

Opiekunka

anonim - 2011-06-10 12:54:12 ODRADZAM [usunięte przez moderatora] NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY !!!!! JUŻ PONAD 3 TYGODNIE CZEKAM NA WYPŁATĘ ZREZYGNOWAŁAMJestem zaskoczona powyższą wypowiedzią, ponieważ wyjeżdżałam z tej firmy już kilka razy i jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Wypłata zawsze w terminie. Zdecydowanie polecam!

Krystyna

Wyjeżdżałam już dwa razy do Niemiec z tej firmy. Wszystko było w porządku. Polecam!

Zostaw opinię o Tess Kuza Teresa - Święta Katarzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tess Kuza Teresa