Opinie o Królowa Woda (August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej) w Augustów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej w Augustów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaka jest kultura pracy w August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej?

Ośrodek August Nowy wpis

Podana firma dawno nie istnieje! Obecnie jest pod nazwą August Ośrodek Wypoczynkowy Michał Augustyniak, Augustów 16-300, ul. Piwna 8 nad kanałem Bystrym. Firma nie poszukuję pracowników oraz nie posiada żadnych kajaków, rowerów wodnych, ani zwykłych rowerów do wypożyczenia, a także nie znajduje się w obrębie Ośrodka plaża. W razie pytań zapraszamy na stronę i email - www.august-osrodek.pl - recepcja@august-osrodek.pl oraz numery kontaktowe tel. 87 643 23 77, 694 960 507, 605 414 141.

turysta

Jest to najgorszy ośrodek wypoczynkowy w Polsce. Obsługa kasy nie miła a właścicielka wręcz okropna. Nie da tam się odpocząć.

@turysta

Proszę się upewnić czy opinia dotyczy Ośrodka August przy ul. Piwnej 8, ponieważ właścicielka nie obsługuje gości.

Jack

Obsługa okropna, zwrócono mi uwagę, że oddałem mokre kapoki, straszono ze więcej nie wypozycza mi rowerów wodnych, które sa z resztą w stanie rozpadu. Plaza brudna, duzo mulu i oczywiście zakaz kąpieli. Normalnie kupa smiechu PRL to mało powiedziane.

@Jack

Niestety opinia jest nieprawdziwa, ponieważ Ośrodek August przy ul. Piwnej 8 nie wydaję kapoków tak samo jak rowerów wodnych, plażą również się nie znajduje obok naszego ośrodka.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Pocomaszwiedzeć123

Obsługa jest czasami Jakby pijana i bardzo chamska.jedzenie jest nie do zjedzenia. Nie da się tam odpocząć.

Dawid
@Pocomaszwiedzeć123

Co to znaczy, że obsługa jest chamska? Opowiesz jaka dokładnie sytuacja miała miejsce?

Ośrodek August
@Pocomaszwiedzeć123

Nie jest to możliwe, żeby pracownicy w ośrodku August przy ul. Piwnej 8 byli pijani.

Czy August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej organizuje staże dla studentów?

Ośrodek August

Nie

sebastian

nekatywna opinia-dlaczego?a wiec tak 5 nocy bylo fajnie,stolowka-b.dobra pizza,sos do pizzy czosnkowy chyba wlasnej roboty przepyszny,salatka grecka nawet lepsza niz ja robie,obiady b.dobre nawet moj syn surowke z marchewki jadl czego w domu nie da sie namowic,mozna wypozyczyc kajaczek,ok.100km jest wilczy szaniec super wycieczka polecam wziasc przewodnika.innym razem pojechalismy tez ok.100 do GOLDAPI jest tam teznia a ze jestesmy z synem fanami zdrowej zywnosci i niezatuwaniu srodowiska polecam Teznie brawo dla wladz tego miasta,innym razem zrobilismy sobie w augustowie wycieczke wodna statkiem JACWIERZ b.fajna wycieczka pan przebrany za tak jak kiedys sie ubierali fajnie opowiadal rozne ciekawe zeczy,powracajac do KROLOWEJ WODY domki i camping ,no niestety ostatnia noc to znaczy mielismy zostac tam jeszcze tydzien ale na wekend przyjechalo towarzystwo z Bialegostok (nie wszyscy sa tacy) przyjechalo towarzystwo rodzice z dziecmi i ich dzieci szwagry,i tesciowie CZYSTA patologia,TOWARZYSTWO to ze pili do 2 w nocy to kazdy sie relaksuje na swoj sposob ale przeklinali niemilosiernie ,do ubikacji nie chodzili tylko tuz przy namiocie siku ,kupa ,nawet BA mycie zebow w tym samym miejscu ,nie wyrzucali na bierzaco smieci ,bekali ,baki puszczali zwracali na siebie uwage,bylo to towarzystwo ktore placilo bonami turystycznymi,dzieki CIwladzo,brawo PIS,teraz wiem ze nigdy nie pojade na pole biwakowe tam gdzie placi sie bonami,no chyba ze komus nie przeszkadza robienie kupy pod drzewami i cala chmara tej patologi kazdy drzewko siusiu,takim (usunięte przez administratora) ludziom sie powinno zabierac prawnie matkom dzieci,juz po godzinie im sie dziecko topilo,wieczorem slychac ich patologiczne rozmowy ze dawno sie juz tak nie bawili ,tesciowa powiedziala ze ostatnim razem 15 lat temu tak dobrze nie odpoczywala,te ich rozmowy klotnie darcie mordy,przepraszam ale tam wszyscy sobie w jakis sposob spedzali czas jedni przy ognisku,inni przy gitarze ,inni przy gryllu i do 12 1 w nocy tak zeby nikomu nie przeszkadzac a CI chodzenie przy namiocie nie swoim rozmawianie przepraszam darcie mordy,przepraszam ale daje zla opinie juz tam nie pojade choc kto wie moze pojade ale najpierw zapytam sie czy sa realizowane BONY TURYSTYCZNE jezeli tak sorry wybieram inne pole,aha musze powiedziec ze prysznicy jest duzo i ubikacji tez i sprzatane 2x dziennie z tego co widzialem, ja bylem tylko z dzieckiem wiec po tej nocy jak uslyszalem ze oni jeszcze tydzien i za 2 dni jeszcze ma ktos od nich dojechac,spakowalismy sie i pojechalismy do GOLDAPI tam tez jest pole tu placilismy 66zl za noc tam 20zl,tu za prad 15 zl tam 25 ale za caly pobyt czyli ok.5zl dziennie ale mimo to walalbym KROLOWA WODE,ale za to ze nie bylo reakcji wlasciciela to znaczy byla taka troche pizdowata uwaga liczy sie bardziej kasa, sam mam noclegi ale pod warszawa jak ktos mi placi sie sie zle zachowuje wont po jednej nocy bo liczy sie dobro innych lokatorow ktorzy mieszkaja od paru miesiecy i potrzebuja odpoczynku a nie WALKI czy uda mi sie dzis zasnac.pozdrawiam ale ja tam juz nie bede choc pizza nie zdowa to b.pyszna.Oby wlascicielom nie wyszlo bokiem te bony turystyczne bo za rok jak ma tam byc sama patologia to bedzie tam istny burdel,nie wyrobia sie ze sprzataniem kup spod drzew no chyba ze im nie bedzie to przeszkadzalo bo kasa bedzie wazniejsza,takze nie polecam KROLOWEJ WODY.

@sebastian

Jestem pod wrażeniem tego epickiego opisu sytuacji, to chyba jakiś nowy styl... A nie jest to portal o pracodawcach? bo tu jest raczej opis klientów i chyba niekoniecznie obiektywny. Od kilku lat przyjeżdżam na ośrodek i jest tu przekrój polskiego społeczeństwa, nie można sekować ludzi po fakcie korzystania z bonów, można oceniać rząd który je wprowadził ale nie korzystających z nich ludzi... Generalnie na ośrodek przyjeżdżają rodziny z dziećmi doceniając ciszę, spokój, dobrą kuchnię i rodzinną atmosferę. Co do cen też nie jest wpis rzetelny, np. podłączenie do prądu kosztuje 10 zł. Tak czy siak ten wpis nie jest na temat "gowork".

Kiero

Jaka jest kasa za kierownika sali?

A serwis sprzątający ile zarabia? chwalą sobie?

klient ośrodka

te wpisy to nie są na miejscu. znam ten ośrodek, i nic złego na jego kierownictwo, ani obsługę nie powiem. To raczej klienci mają za duże wymagania. tu jest wszystko czego potrzeba. w domkach porobiono toalety, zewnętrzne sanitariaty czyściutkie, ciepła woda 24 godz.,są zmywaki dla użytkowników pola namiotowego i też jest ciepła woda . obiady super, 3 dania do wyboru, nawet dla wegetarian. bufet z browarkiem i przystawkami.ośrodek w lesie, powietrze i woda tak jak na strefę ciszy odpowiednia, a pozostałe wpisy poddał bym przemyśleniom.

Zostaw merytoryczną opinię o August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej - Augustów

• Jak się pracuje w August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej?

August Ośrodek Wypoczynkowy Augustyniak Andrzej
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Piwna 8
    16-300 Augustów